Ana sayfa Dizi Müzikleri Zümrüdü Anka Düşmüşüm Kaldır Mihnetim Oldur Ağlarım Güldür Derman Sendedir Şarkı Sözleri

Zümrüdü Anka Düşmüşüm Kaldır Mihnetim Oldur Ağlarım Güldür Derman Sendedir Şarkı Sözleri

1
Zümrüdü Anka Düşmüşüm Kaldır Mihnetim Oldur Ağlarım Güldür Derman Sendedir Şarkı Sözleri

Fox’un yeni dizisi Zümrüdü Anka 2. tanıtımında çalan ve “Vakti seherde, açılır Perde..” sözleri ile başlayan türküyü Burcu Güneş seslendirmektedir. Zümrüdü Anka Düşmüşüm Kaldır Mihnetim Oldur Ağlarım Güldür Derman Sendedir Şarkı Sözlerini aşağıda sizler için yazıyoruz. Sizlere video olarak da Zümdürü Anka dizi Müziklerini buraya ekleyeceğiz.

Zümrüdü Anka Düşmüşüm Kaldır Mihnetim Oldur Ağlarım Güldür Derman Sendedir Şarkı Sözleri Zümrüdü Anka Düşmüşüm Kaldır Mihnetim Oldur Ağlarım Güldür Derman Sendedir Şarkı Sözleri

Zümrüdü Anka dizisinde çalan Derman Sendedir türkü sözleri:
Vakti Seherde
Açılır Perde
Düştüğün Yerde
Derman Sendedir

Düşmüşüm Kaldır
Mihnetim Oldur
Ağlarım Güldür
Derman Sendedir

Benim Bi Çare
Kaldım Avare
Yürek Pür Yare
Derman Sendedir

Zümrüdü Ankada çalan şarkı ve müziklerin en yenilerini sözleri ile birlikte burada sizler için hazırlayıp sunmaya devam edeceğiz. İşte Zümrüdü Anka fragmanda çalan şarkı Burcu Güneş Derman Sendedir.

Zümrüdü Anka Düşmüşüm Kaldır Mihnetim Oldur Ağlarım Güldür Derman Sendedir Şarkı Sözleri Zümrüdü Anka dizisinde çalan Vakti Seherde Açılır Perde Düştüğün Yerde Derman Sendedir her türlü şarkının sözlerini ilk olarak burada bulabilirsiniz. Zümrüdü Anka dizisinde çalan şarkıyı kim söylüyor hangi müzik şarkının adı nedir gibi merak edilen her soruya verilecek cevabımı var.

Zümrüdü Anka dizisinde çalan Vakti Seherde Açılır Perde Düştüğün Yerde Derman Sendedir

Zümrüdü Anka Düşmüşüm Kaldır Mihnetim Oldur Ağlarım Güldür Derman Sendedir Şarkı Sözleri

Sizlerde Zümrüdü Anka dizisinin müzikleri şarkı sözleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi aşağı yazarak bizden talep edebilirsiniz. Zümrüdü Anka Fox tv de başlıyor..

1 YORUM

  1. serhat alp navruz elimi bırkamadan sonra ekranlarda gormek istediğimiz isim zumrudu ankada guzel bir dizi gıbı fakat kadın oyuncu yakışmamış

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here