Ana sayfa Dizi Yorumları Yuvamdaki Düşman Reytingleri Nasıl Dizi Devam Eder mi Erken Final mi Yapar?

Yuvamdaki Düşman Reytingleri Nasıl Dizi Devam Eder mi Erken Final mi Yapar?

1.940 izlendi
4

Yuvamdaki Düşman Dizisi Reytingleri nasıl olacak, Yuvamdaki Düşman Reytinglerde nasıl sonuçlar alacak 25 Ocak perşembe günü show tv de aldığı ve sonraki haftalarda alacağı reytingler oldukça merak ediliyor. Yuvamdaki Düşman Reytingleri Nasıl Dizi Devam Eder mi Erken Final mi Yapar? sorusuna da cevap vereceğiz bu içerikte..

Yuvamdaki Düşman Reytingleri Nasıl Dizi Devam Eder mi? 25 Ocak perşembe başlayan Yuvamdaki Düşman dizisinin ilk reyting sonuçlarını sizlerle paylaşacağız. Oldukça zor bir günde reyting mücadelesine başlayan dizinin ileriki haftalarda oldukça zorlanacağı ve erken final yolunnu açık olduğunu diğer güçlü dizilerin durumuna bakarak söyleyebiliriz.

Yuvamdaki Düşman eğer iyi bir reyting alarak başlar ve tutarsa perşembe günleri show tv için yeni bir başlangıç olabilir. Yuvamdaki Düşman dizisi tutulup izlenirse zaten sorun yok ama bu kadar tarihi ve ailece izlenendizilerin arasında kaybolabilir.

Zira daha önce 2 bölüm süren Yüz yüze dizisi de perşembe ekrana gelmiş ancak hemen yayından kaldırılmıştı. Yuvamdaki Düşman Dizisi Reytingleri iyi gelirse daha uzun ömürlü olacağını düşünüyoruz, kadro sağlam senaryo sağlam gerisi izleyenlerin takdiri olacak.. Sizce Yuvamdaki Düşman dizisi devam eder mi yoksa kısa sürede erken finale gider mi yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

4 YORUMLAR

  1. Lütfen yeni baştan başlatın final olmasın aglıcam şimdi size yalvarıyorum finali kaldırın lütfen perşembe günü olmazsa başka bir güne alsınlar başlasın lütfen istegimi kabul edin. LÜTFEN!!!

  2. Bu dizide hem senaryo hem kurgu hatası çok mesela kadın kocasını kaybediyor yalnız doğum yapıyor yalnız cenazede yalnız hastanede bebeğinin öldüğünü öğreniyor yatakta zıplıyor yeni doğum yapan kadın öyle zıplayamaz vede taburcu oluyor eve sanki disciden dişini çektirip gelmiş gibi sağlıklı adını ve saç modelini değiştirmekle insan tanınmaz olmaz bu devirde ünlü bir mimarın karısının kim olduğunu öğrenmek için sosyal medya diye bisey var velhasıl resmen sacmalamislar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here