Ana sayfa Dizi Yorumları Yasak Elma Dizisi Reytingleri Nasıl Tutuldu mu Devam Eder mi Biter mi?

Yasak Elma Dizisi Reytingleri Nasıl Tutuldu mu Devam Eder mi Biter mi?

2.680 izlendi
18

19 Mart 2018 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Yasak Elma dizisi reytingleri nasıl dizi tutuldu mu izlendi mi erken final yapar mı yoksa uzun süre devam eder mi bu soruları merak eden izleyiciler için bu konumuzu açtık. FOX TV’nin yeni dizisi Yasak Elma ilk bölümü ile izlendi mi reyting oranları nasıl devam eder mi yoksa kısa sürede final mi yapar biter mi sorularına detaylı olarak cevap vereceğiz.

Öncelikle yasak elma dizisinde oynayan Onur Tuna ve Sevda erginci gibi oyuncular ayrıca Eda Ece’nin Şevval Sam ve Talat Bulut gibi önemli karakterler ve dizi oyuncularının bulunduğu bu kaliteli yapım çok yanlış bir günde başladı diyebiliriz. Çünkü yasak Elma dizisi Fox TV tarafından pazartesi günlerine koyuldu. Oysa Pazartesi günü en zor reytinglerinin yaşandığı bir gün olarak biliniyor. Star TV’de söz dizisi Show TV’de çukur ve TV8 de Survivor gibi yapımların çok yüksek reyting aldığı pazartesi günleri oldukça zorlu bir mücadele yaşanacak.

Pazartesi günü reyting sonuçları her hafta çok merak ediliyor. Yasak Elma dizisi 19 Mart Pazartesi gününden itibaren pazartesi günleri reyting mücadelesinde yarışmaya başlamış olacak ancak söz ve çukur dizisinin karşısında dayanabilir mi Survivor gibi herkesin merak ettiği bir yarışma programı varken? Ayrıca dizi konusunda da oldukça güçlü rakipler varken Yasak Elma dizisi ne yazık mi edildi, Pazartesi günü başlamakla izleyici bunu çok merak ediyor.

Bizim görüşümüze göre yasak Elma dizisine gerçekten yazık edildi çünkü iki güçlü dizi varken ve Survivor gibi bir program varken pazartesi günleri reyting alabilmek gerçekten çok zor. İki sezondur devam eden Kalbimdeki Deniz dizisi reyting alamadığı için kısa süre önce ekrana veda etmişti Fox TV de. Ayrıca kırgın çiçekler dizisi de oldukça düşük reytingler aldığı için final yapmıştı. Bu kadar dizinin harcandığı pazartesi gününe böylesi zor bir güne yasak elma dizisini koymak başlı başına bir intihar sayılır.

Bizim görüşümüze göre kaliteli bir dizi çukur ve söz dizisi karşısında oldukça zorlanacak eğer farklı bir gün olsaydı çok daha iyi izlenme oranları yakalayabilecek durumda olan yasak Elma dizisi yanlış gün seçiminden dolayı bize göre harcanmış kısa sürede final yapması ya da erken finale gitmesi sağlanmıştır. Muhtemelen bu durum böyle olacaktır.


Sizler de Yasak Elma dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir dizinin devam edip etmeyeceği final yapıp yapmayacağı hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

18 YORUMLAR

  1. Dizi çok güzel madem öyle başka güne alınsın ama final yapmasınlar.Keyifle merakla izliyorum diZiyi ben.ve bir çok arkadaşım.

  2. Lütfen bitmesin erken final de yapmasın
    Çukur söz tarZında ki diziler artık baydı hep aynı içerde bitti çukur çıkardılae silah kavga dövüş bıktık
    Sonra haberlerde görüyoruz dizilerindeki etkilerde kalınıyor mafyavari .. bize bizim insanlarımıza sevgi lazım ya yasak elma her hafta heyecanla bekliyoruz bukadar heyecan dolu olamaz belle ki Şevval sama bu karakter cuk oturmuş inanılmaz iyi oynuyor hepsi de helal olsun

  3. Bıktık artık fakir kız zengin erkek.. aptal aptal entrikalar. Tv seyredemez olduk. Bu dizi kalksa ne olur kalkmasa ne olur. Yerine kalitesiz başka bir dizi gelir

  4. Filmdeki Zeynep karakteri tam bi salak.Daha aralarında hiçbir duygusal bağ kurulmadan kızı öpmesi ve Zeynebin salak salak mimiksiz tepkisizliği çıldırdacak türde.Dizide çok değerli oyuncular var ama gidişat kötü.Daha hareketli ve efsunlu olmasını beklerken basitleşti.Talat Bulut ve Şevval Sam a yazık olacak.Muhtemelen hatta çok yakında final yapar böyle giderse. .

  5. Mükemmel bir dizi. Oyunculuk mükemmel. Konudu değişik. Merak uyandıran çok akıcı bir dizi. Lütfen bitmesin. Reyting kurbanı olmasın. Gün değişikliği yapılabilir

  6. Bir kadin kocasindan para alabilmek icin gencecik ve paraya ihtiyaci olan bir kizi kocasina kumpas kurmak icin para karsiliginda tutuyor.Ben dizinin konusunu anlamadim!? Bu diziden ne cikarmaliyiz. Lutfen bana biri anlatabilir mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here