Ana sayfa Dizi Yorumları Yasak Elma Dizisi Oyuncu Kadrosu Onur Tuna Sevda Erginci Eda Ece Şevval Sam Talat Bulut

Yasak Elma Dizisi Oyuncu Kadrosu Onur Tuna Sevda Erginci Eda Ece Şevval Sam Talat Bulut

0
Yasak Elma Dizisi Oyuncu Kadrosu Onur Tuna Sevda Erginci Eda Ece Şevval Sam Talat Bulut

Fox TV ekranlarında sürpriz bir dizi fragmanı yayınlandı yeni dizilerden birisi olan Yasak Elma dizisi 6 Mart Salı günü ilk kez fragmanı ile ekrana gelerek hem izleyiciyi hem de beklenmedik fragman karşısında tüm dizi severlere sürpriz yaptı. Başrollerinde Onur Tuna ve Sevda ergincinin yer aldığı, Ayrıca Eda Ece Şevval Sam ve Talat Bulut gibi oyuncuların yer aldığı güçlü bir kadro ile yayınlanacak olan yasak Elma dizisi Fox TV ekranlarında Mart sonunda veya nisan ayı başında ekrana gelecek.

Büyük ihtimalle Fox TV ekranlarında pazartesi günleri Kalbimdeki Deniz dizisinin final yapmasından sonra ekrana gelecek olan yasak Elma dizisi seyirci tarafından izlenebilir mi Zamanla göreceğiz. ancak Eğer pazartesi günü yayınlanırsa işi oldukça zor görünüyor Çünkü Pazartesi günü ekrana gelen söz ve çukur gibi diziler yasak Elma dizisinin de kısa sürede erken final yapmasına sebep olabilir.

Bu yüzden dolayı Fox TV biraz daha beklemeli veya farklı bir güne bu diziyi koymalı Yoksa daha önce pazartesiye koyduğu tüm diziler gibi yasak Elma dizisi de izlenmeden kısa sürede erken final yapacaktır.

Yasak Elma dizisinin oyuncularına bakacak olursak Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un yer aldığını görüyoruz. böylesine güçlü bir kadro ile oldukça iyi bir iş çıkarabilir kanal. Öncelikle yapımcının daha önce kadın dizisi ile bizim hikaye dizlerinde yapan firma olduğunu söylemekte fayda var.

Neslihan yeşilyurt’un yönetmen yönetmenliğinde yayınlanacak olan dizisi ilk fragmanı ile herkesi şaşırttı bizde sizlere oyuncu kadrosuna ve kısa bilgilerini Şimdilik bu kadar aktarmış olalım gelişmeler ve bilgiler sitemizde devam edecek. Yasak Elma Dizisi oyuncu kadrosunda kimler var:

Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Onur Tuna Sevda Erginci Eda Ece Şevval Sam Talat Bulut

Yasak Elma Dizisi Tanıtım Fragmanı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here