Ana sayfa Dizi Yorumları Yalaza Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak Kaçıncı Bölümde?

Yalaza Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak Kaçıncı Bölümde?

9
Yalaza Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak Kaçıncı Bölümde?

Trt1 ekranlarında devam eden ve pazartesi günleri yayınlanan Yalaza dizisinde işler iyice karmaşıklaştı. İlk önce cumartesi günleri ekrana gelen daha sonda düşük reytinglerden dolayı pazartesi gününe alınan Yalaza Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak Kaçıncı Bölümde? merak ediliyor. Çok yüksek reytingler almasa da izleyen bir kitlesi var elbette.

Yalaza dizisinin Ne zaman Biteceği konusunda hemen cevap verelim. Bildiğiniz üzere Trt1 genelde dizilerine sahip çıkıyor. Yalaza dizisi de düşük reytingler almasına rağmen devam ediyor.. Yalaza Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak sorusu için sizlere Yalaza’nın son aldığı tüm reytingleri vermek istiyorum. Çünkü dizinin nasıl bir izlenime sahip olduğunu bilirsek dizi hakkında daha doğru yorumlar yapabiliriz..

Yalaza Dizisi Son Reytingleri nasıl devam eder mi erken final yapar mı?

Yalaza Dizisi ne zaman bitecek final olacak sorusuna cevap işte bu reytinglerde aslında. Son bölümlerde dizi genelde 40-45. arasında yer değiştirmiş. Aslında bu demek oluyor ki dizi miladını çoktan doldurmuş ve uzatmaları oynuyor. Peki Trt1 neden bitirmiyor diziyi. Cevap: Çünkü dizi ile sözleşmesi henüz bitmedi. Aslında dizi ile ilgili 40 bölümlük bir anlaşma var ancak bu kötü reytingler sonrasında anlaşma her an rafa kalkabilir.

Bakın bir yorumcumuz dizi hakkında nasıl bir samimi görüş bildirmiş.:.Yalaza ilk başladığında ön yargılı olmuştum lakin Hasan kaçan ve Osman sınav gibi üstatların yazmış olduğu senaryoların hepsinin mükemmel olduğunu bir kere daha kanıtlamışlardır. Helede Sakarya da çekmeleri vede ekipteki oral ismail ve fatihin ayrıca sinan taymin ve kızlarının performansları bir harika tablosudur. Türk ananelerinden uzaklaşan bir takım zihniyetlerin yüzünden lütfen dizimizi bitirmeyin.bütün ekibinizi yürekten kutluyorum cümleten muhteşem bir kadrosunuz. sizleri seyrettiğimiz akşamı zor bekliyoruz.başarılarınızın devamı temennisiyle hayırlı seneler dilerim.

Simdi söz sizlerde..Yalaza Dizisi Son Reytingleri gördüğünüz gibi kötü gidiyor. Sizde dizi bitmeli mi? Yalaza Dizisi ne zaman biter final olur bu konuda yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum…

9 YORUMLAR

  1. Ailece seyredebileceğimiz ender dizilerden birisi… Bitmesini hiç istemiyoruz. Çünkü unutulmaya yüz tutmuş hatta unutulmuş pek çok güzelliğimizi, töremizi yeniden hatırlamamızı sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here