Ana sayfa Dizi Yorumları Ufak Tefek Cinayetler Final Yapacak mı Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Ufak Tefek Cinayetler Final Yapacak mı Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

3.870 izlendi
23

Oldukça başarılı bir dizi olarak star tv de salı günleri ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler Final Yapacak mı Yeni Sezonda Devam Edecek mi? sorusu oldukça çok sorulmaya başlandı. Sevilen dizide gerçekler sırlarla örülü. Bu yüzden de her bölümü merakla takip ediliyor. Dizi de bir bölüm kaçırınca bile anlaması güçleşiyor. Bu yüzden de devamlılık gerektiren bir dizi. Sarmaşık’ın kadınları Oya, Pelin Arzu ve Merve arasında geçmişte olanlar günümüzde büyük bir intikam kurgusu olarak karşımıza çıkıyor.

Diğer taraftan Burcu da bu karmaşaya katılıyor ve herkesten daha kurnaz bir şekilde planlarını yürütüyor. Burcu Mehmet’i Arzu’ya kaptırmamak için hain planlar yaparken Arzu is eona yardımcı olan herkese düşman oluyor. Oya Serkan ile aşklarını yavaş yavaş yaşamaya başladılar. Merve ise bu durumun intikamını en kötü şekilde alacaktır. Oya’ya Sarmaşık’ta ki herkes düşman. Ama asıl Oya’nın onlardan bir hayat alacağı var.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi hikayesi çok dikkat çekici. Bu yüzden seyircide her zaman merakla izliyor. Sırlar ne zaman çözülecek? Cinayetin suçlusu kim olacak kim öldü neden öldürüldü? Bu soruların cevabı ne zaman ortaya çıkacak? Ufak Tefek Cinayetler dizisi reytinglerine de bakacak olursak yeni sezonda devam edecek mi sorusunun cevabını alabiliriz.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi son 5 haftadaki reyting durumu aşağıda;
6. Ufak Tefek Cinayetler 27 Şubat 2018 Salı Reytingleri 5.61 11.86
7. Ufak Tefek Cinayetler 20 Şubat 2018 Salı Reytingleri 5.50 11.34
4. Ufak Tefek Cinayetler 13 Şubat 2018 Salı Reytingleri 6.64 14.08
2. Ufak Tefek Cinayetler 6 Şubat 2018 Salı Reytingleri 8.28 17.84
3. Ufak Tefek Cinayetler 30 Ocak 2018 Salı Reytingleri 8.01 16.67

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde reytinglerde biraz düşüş olsa da yine her zaman ilk 10 a girmeyi başarıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi bu başarısını sürdürürse yeni sezonda da devam edecektir. Ufak Tefek Cinayetler 2018-2019 sezonunda da Star tv ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir. Ufak Tefek Cinayetler dizisini siz nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

23 YORUMLAR

  1. Bu dizinin 1. sezonda final yapması geretiğini düşünüyorum. Dizi yazın sonuna kadar sürsün, yeter ki 2. sezon yapmasın. Çünkü görgü tanıklarıyla birlikte 1 yılın sonuna geliyoruz, cinayetin işlendiği tarihe. Sezon finali hüsran olur. 2, 3, 4. sezonlarını veren dizilerin kalitesiz olduğunu düşünüyorum. Ufak Tefek Cinayetler ise bu kaliteyi hak ediyor. 2. SEZON OLMAMALI.

  2. Bu sezon final yapılmalı uzatılması seyirciyi gereğinden fazla sıkar ve aptal yerine koyar lütfen tadında bırakın severek izliyoruz fakat eğer uzarsa şahsen kendi adıma asla izlemem

  3. Bu sezon final yapılmalı uzatılması seyirciyi gereğinden fazla sıkar ve aptal yerine koyar lütfen tadında bırakın severek izliyoruz fakat eğer uzarsa şahsen kendi adıma asla izlemem

  4. Mükemmel bir dizi.Bence bitmemeli. Serhan aksak ve oya toksöz aşkı yeni başladı.kadınlardan hangisi öldü?Cinayeti işleyen kim?

  5. Bence mükemmel bir dizi . Oya toksöz ve serhan aksak aşkı ufaktan başladı bile . Hakkatende kadınlardan hangisi öldü? Cinayeti işleyen hangisi?

  6. 2018 yılında final olmalı. bir dizi konusu dar olunca 2.sezonda sıkıntı olabilir. Seyirci kandırılmasın.

  7. Evet güzeldizi fakat bir dahaki sezona kalmamalıçünki 2.sezon çok sıkıcı oluyor.Diziler bir sezon sürmeli.

  8. O kadar saçma bir uyarlama ki sormayın gitsin..hiç uymuyor…bir sürü saçmalık var..oya burcunun hamile olmadığını öğrenecek arzuya söylemeyecek…oya serhana bir sürü şeyi söylemeyecek vs….

  9. Bence cok guzel dizi orf adetlere uygun malesef insanlarl sira disi dizilere bakarlar mesala soz sikar asla bakmam bakmadim Bence kalmali ufak tefek cinayetler herkesin ders alacagi bir dizi cok guzel

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here