Ana sayfa Dizi Yorumları Tutunamayanlar Dizisini nasıl buldunuz? İzleyici Yorumları Görüşleri

Tutunamayanlar Dizisini nasıl buldunuz? İzleyici Yorumları Görüşleri

6
Tutunamayanlar Dizisini nasıl buldunuz? İzleyici Yorumları Görüşleri

TRT ekranlarında 7 Ocak 2020 Salı akşamı başlayan Tutunamayanlar dizisi diğer dizilerin yokluğumda oldukça iyi bir izlenme oranıyla ilk bölümü yayınladı. Tutunamayanlar dizisi reytinglerde nasıl bir sonuç alacak Tutunamayanlar dizisi izleyenler tarafından beğenilecek mi bu sayfada sizler için diğer izleyicilerimizin yorum ve görüşlerini yazarak diziyi nasıl bulduklarını beğenip beğenmediklerini birlikte tartışmak ve dizi hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazmak istiyoruz.

Tutunamayanlar dizisi yorumları görüşleri TRT Tutunamayanlar Dizisini nasıl buldunuz?

Tutunamayanlar dizisi 1. Bölümüyle 7 Ocak 2020 Salı akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak ve dizinin başrollerinde oynayan Doğu Demirkol ve Ece çeşmioğlu oldukça güzel bir ikili olacak gibi görünüyor. komedi tarzında yayınlanacak olan Tutunamayanlar dizisi toplumdan dışlanmış ötekileştirilmiş kişilere birer ayna görevi üstlenecek ve diziyi izleyenler Tutunamayanlar dizisinin birçok kişinin hislerine tercüman olduğunu rahat bir şekilde görecek.

Oyuncu kadrosunda Doğu Demirkol Tarık karakterini Ece Çeşmioğlu İrem karakterini Zafer Algöz İlhan rolünü Yeliz Kuvancı Ayşe karakterini Şinasi Yurtsever Hicabi rolünde ve barış Yıldız şair Lütfü karakterinde izleyicilerle buluşacak. TRT ekranlarında yayınlanacak ve herkesi gülmekten kırıp geçirecek olan Tutunamayanlar dizisinin izleyiciler tarafından beğenilip beğenilmeyecek oldukça merak ediliyor. dizinin alacağı Reyting sonuçlarına göre Tutunamayanlar dizisinin kaç bölüm devam edeceği izleyiciler tarafından nasıl bulundu hakkındaki yorumları ve izleyici görüşlerini burada toparlamak ve sizlere sunmak istiyoruz.

Tutunamayanlar Dizisi İzleyici Yorumları Görüşleri

Lütfen aşağıya TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tutunamayanlar dizisinin nasıl olduğunu nasıl bulduğunuzu dizinin devam edip etmeyeceğini yorum ve görüşlerinizi yazarak diğer okuyucularımızın da bilgilenmesi için fikirlerinizi yorum olarak yazınız şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

6 YORUMLAR

  1. Dizi harika, göndermeler süper. Bende belgin karakterini Yasemin sakallıoğlu oynasa senaryo harika bir yere gidebilir yada belginin mirasa ortak olan kuzeni olarak bir yerden çıkıp gelebilir.Geçen hafta en güldüğüm sahne İlhan abiye kanatlı hayvan muamelesi yapıp veterinere götürmeleriydi😀

  2. Bayıldım. Öndeki aşk hikayesindense arkadaki espriler çok iyiydi. Biraz Avrupa Yakası’nı hatırlattı. Espri devamı zordur. Başarılar dilerim.

  3. Hayal kırıklığına uğradım.cok basit bir dizi olmuş.1.bölümüne baktım.2.bölümün basında bıraktım.mizah diye bir şey yok

  4. İlham Perisi’nin köylü dan dun bir erkek olarak tasviri, Edgar Allan Poe isminin seyyar pilavcıda geçtiğinde verdiği tepki ve sonrası çok orijinaldi. Ayrıca Dilovası hakkındaki espri ile de karşı bir duruş göstermesi ve de işsiz genç muhabbetleri şu an yayınlanan tüm dizilerden daha özgün olduğunu gösteriyor. İlk bölüm için hiç fena sayılmaz. Kendini aşan ve doğruları söyleyen her işi seviyorum. Bozmasınlar yeter.

  5. Ne leyla ile mecnun ne beni böyle sev ne kardeş payı hiç birinin yerini tutmaz, başarısız buldum..

  6. Yan kadrolar iyi. Ama senaryo kötüydü. Karakter tanıtma sevdası batırmış filmi. Lütfü, Tarık’ ın önüne çıkmış.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here