Ana sayfa Dizi Yorumları Servet Dizisi Neden İzlenmedi Reytingleri Nasıl Erken Final mi Yapıyor?

Servet Dizisi Neden İzlenmedi Reytingleri Nasıl Erken Final mi Yapıyor?

3
Servet Dizisi Neden İzlenmedi Reytingleri Nasıl Erken Final mi Yapıyor?

Show tv perşembe günleri bir türlü dikiş tutturamadı. Perşembe akşamları Show TV ekranlarında başlayan Servet dizisi ilk bölümün reyting sonuçları adeta hayal kırıklığı yaşattı. hiç beklenmedik bir reyting alan Servet dizisi AB Total reytinglerinde 25. sırada yer alarak oldukça düşük bir reytingle ekrana başladı.

Böylesine düşük reytingleri alan dizilerin işi elbette çok çok zor oluyor. çünkü hem kanal çok zorlanıyor hem de dizi ekibi düşük reytinglerden dolayı ne yapacağını şaşırıyor ve kısa sürede dizi erken final yapmak zorunda kalıyor. İlk hafta aldığı 2.09 Reyting oranı ile servet dizisi beklentilerinin çok altında kaldı. eğer böyle giderse kısa süre sonra erken final yapmak zorunda kalacak olan Show TV’deki beklentiyi karşılayamadı.

Aslında Show TV’yi bu sezon perşembe günleri bir türlü dizi tutturamadı: yüz yüze dizisi 2 hafta da yayından kaldırılırken yuvamdaki düşman dizisi oldukça kısa sürdü ardından başlayan Fi dizisi 2 hafta bile dayanamayıp başka güne alındı. Şimdide Servet dizisi oldukça kötü bir reyting alarak başladı.

Aslında Show TV’yi Perşembe Gününe dizi koymaması daha iyi olacak çünkü oldukça zorlu dizilerin bulunduğu Perşembe günü reyting almak gerçekten de oldukça zor. Çok kaliteli bir iş olmadığı müddetçe bir dizinin Perşembe ya da başka bir gün tutması artık mümkün değil. çünkü dizi felaket ve sonraki haftalarda o dizi daha da düşmeye başlıyor. İşte Servet dizisinin aldığı reyting oranları:

Bizim görüşümüze göre Servet 3. ya da 4. hafta erken final yaparak ekrana veda edecek Sizler de yorum ve görüşlerinizi yazarak Servet dizisi neden tutulmadığını ve izlenmediğini, oyuncuları mı senaryosu mu yoksa aynı gün yayınlanan diğer dizilerin olumsuz etkisinden dolayı mı izlenmediğini yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

3 YORUMLAR

  1. Keşke perşembe olmasaydı ve sezon sonu baslamasaydi yaz dizisi olarak baslasaydi ben üzüldüm bitmesine

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here