Ana sayfa Dizi Yorumları Sen Anlat Karadeniz Trabzonda Nerede Çekiliyor, Hangi Mahalle İlçe ve Yaylada?

Sen Anlat Karadeniz Trabzonda Nerede Çekiliyor, Hangi Mahalle İlçe ve Yaylada?

3.158 izlendi
2

Atv ekranlarında çok sevilen bir dizi başladı 4 haftadır öyle güzel reytingler alıyor ki bir izleyen bir de izleyemeyen yanıyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinden bahsediyoruz. Trabzonda çekilen dizi çok sevildi çok tutuldu. İzleyen Karadeniz uşakları daha çok meraklandı ve Sen Anlat Karadeniz Trabzonda Nerede Çekiliyor, Hangi Mahalle İlçe ve Yaylada? diye sorular yazmaya başladılar.

Bizde sizler için bu soruya cevap verelim istedik. Sen Anlat Karadeniz dizisinin Trabzonda çekildiğini biliyoruz, Peki Trabzonda hangi ilçelerde veya mahallelerde Nerede Çekiliyor, Sen Anlat Karadeniz Hangi Mahallede ilçede İlçe ve Sen Anlat Karadeniz Yaylası nerede çekimler devam ediyor, Sen Anlat Karadeniz dizi setine nasıl gidilir?

Değerli Sen Anlat Karadeniz izleyicileri: Dizi Trabzonda Sürmene ilçesinde çekiliyor, Sen Anlat Karadeniz Sürmene ilçesinin tanıtılmasında çok iyi bir yapım oldu. Aynı zamanda Nefes ve Tahir bazı sahneler için Trabzonda Araklı ilçesinde de çekimler yaptılar. Hala da çekilmeye devam ediyor Trabzondaki değişik ilçelerde. Akçaabat köftesi çok meşhur olduğu için ileriki bölümlerde Akçaabatta çekimler devam edecek.

Trabzon Valiliği Sen Anlat Karadeniz dizisinin çekimlerine izin vererek ilin tanıtılmasına da katkı sağlıyor. Orman sahneleri ve uçurumlu yerlerin Trabzon merkez çok yakın olan Sera gölü civarında çekildiği belirtildi. Düşme sahneleri ise özel hazırlanan bir havuzda gerçekleşti. Sen Anlat Karadeniz havalar ısındıkça Sümela manastırının bulunduğu Maçka ilçesinde de çekimler yapacak ve izleyenleri manzaraya doyuracak.

Nisan ayında ise tüm ülkenin göz bebeği olan Uzungöl çevresinde çekimlerini devam ettirecek olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin rekordan rekora koşmaya devam edeceğini tahmin ediyoruz. Konusu ile manzarası ile insanları ve oyunculuk kalitesi ile oldukça başarılı devam eden Sen Anlat Karadeniz Trabzonda bir çok alanda çekimlerini sürdürüyor.

Bizde bu konuda Sen Anlat Karadeniz Trabzonda Nerede Çekiliyor, Hangi Mahalle İlçe ve Yaylada? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Sizde yorumlarınızı ve dizi hakkındaki görüşlerinizi aşağı yazınız..Şimdiden Teşekkürler.

2 YORUMLAR

  1. Ah ah ben sizi hic kacirmiyorum sizi çok görmek istiyorum bugün sizin için yaylaya gittim ordasiniz diye ama yoktunuz ben trabzon merkezde oturuyom ayasofyaya ne zaman gelceksiniz tarih soylermisiniz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here