Sen Anlat Karadeniz Ben Anlatınca Deli Diyorlar Müziği Şarkı Sözleri

Merak ettiğiniz Sen Anlat Karadeniz Ben Anlatınca Deli Diyorlar Müziği Şarkı Sözleri konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Atv ekranlarında yeni yıl için yeni bir dizi hazırlandı. Dizinin adı Sen Anlat Karadeniz.. Evet Sen Anlat Karadeniz Ben Anlatınca Deli Diyorlar diye de eklemiş yapımcı. Güzel bir karadeniz dizisi olacağa benziyor. Özellikle fragmanda Kadına karşı şiddete dur demek için Bu hikaye şiddete boyun eğmeyen bir kadının hikayesi olacak..

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Bu hikaye şerefsizliği görmezden gelmeyen bir Karadenizli adamın hikayesi anlatılacak.Dizide Dağların dumani hiç geçit vermez Dalgalar alır da hiç geri vermez Nefesin haramdur, yangunum dinmez Anlat Karadeniz nefesim yetmez Sen anlat Karadeniz diye devam eden çok güzel bir şarkı da çalıyor.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde bu şarkıyı kim söylüyor kim seslendiriyor diye merak eden epeyce bir kitle oluştu. Daha dizi başlamadan evvel hikayesi ve dizinin müziği konuşuldu. Elbette güzel bir dizi olmasını ve uzun sürmesini temenni ediyoruz. Ancak son dönemde ardı ardına harcanan kaliteli dizilerden sonra umarız Sen Anlat Karadeniz dizisinin ömrü de uzun olur diye temenni ediyoruz.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde seslendirilen şarkıyı söyleyen Öykü Gürman.. Öykü Gürman oldukça güzel sesi ile flemenko tarzında şarkılar seslendiriyor ve kendini güzel tanıtmış bir isimken şimdi karadeniz dizisinde şarkısı ile akıllarımızda yer edecek gibi görünüyor. Öykü Gürmanın seslendirdiği şarkının sözleri ise şöyle:

Dağların dumani hiç geçit vermez

Dalgalar alır da geri vermez

Nefesin haramdur yangunum dinmez

Anlat Karadeniz nefesim yetmez

Sen anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Dizi Müziği Şarkısı

Sen anlat Karadeniz 6. bölümde çalan şarkı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Ben Anlatınca Deli Diyorlar Müziği Şarkı Sözleri (42 Yorum)

  1. Ya siz nasıl nefesi çıkartabilirsiniz zaten o dizi nefesle guzel biz onun için izliyoruz onu çıkarlarsanız biz o diziyi izlemicez benim ailem zaten nefes için izliyorlar onu çıkartırsanız izlemeyiz

  2. Sen anlat karadenizi çok seviyorum tehir ve nafese bayılayrum lutfen final olmasın artık reytinglerde ýükselmeye başladı oda vedat öldügü için bence vedat ölmwmelidi yeni karakterin vedatdan iyi olucagi ne malum bence yeni karakteri gorunce vedat olsaydı daha iyi demeyin inşallah.

  3. BAN TURKMENİSTAN İZLİYORUM SEN ANLAT KARADENİZİ Ailece izliyoruz hiccc bitmesin cokkk sewiyorum Newesi

  4. Sen anlat karadeniz dizisi cok harika. Sadece bu diziyi izliyorum.yorumcu biri kara sevda dizisinin karadenizcesi demiş. Hicmi hiç alakasi yok.o dizi cook ahlaksiz örfumuze uymayan bi diziydi mide bulandirici oldugu icin bi iki bakip daha izlemedim.sen anlat karadeniz bir numara dizi.

  5. Harika harika harika dizi 💯💯👍👍👍 aşkı memnun dizisinde neden bu kadar tepki verilmedi amcasinin karısına aşık bir adam vardı.eminim gerçek hayatta şahit oldugunuz şeylere sessiz kalıp görmezden geliyorsunuz dur

  6. Hiç bir karadenizli böyle zulme uğrayani yanlız bırakmaz
    Kendi memleketimizdede kimse bize bu tarz davranamaz diziyi kim yazıyorsa yanlış yapıyor.

  7. Ilk defa bir diziyi takip ediyorum.Kadina olan şiddeti anlatıyor ilk defa bir dizi konusu saçma değil.kadina kalkan eller kırılsın

  8. Iste KAradeniz insani Boyle olur Kadina sidet gostermez kadini korur iste bu dizideki yigit bir erkek var

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2017