Ana sayfa Dizi Yorumları Savaşçı Dizisi Bitti mi Final mi Yapacak? Oyuncular Ücretlerini Alamıyor mu!

Savaşçı Dizisi Bitti mi Final mi Yapacak? Oyuncular Ücretlerini Alamıyor mu!

0
Savaşçı Dizisi Bitti mi Final mi Yapacak? Oyuncular Ücretlerini Alamıyor mu!

Çok Sayıda set çalışanı ücret alamadıkları için Savaşçı Dizisinin setini bıraktı. Fox TV ekranlarında pazar Akşamları yayınlanan savaşçı dizisinde üst üste şoklar yaşanmaya devam ediyor. son haftalarda limon film savaşçı dizisinin çalışanlarına yeterli miktarda para ödemediği için ve dizi ekibinin hak ettikleri paralarını ödenmediği gerekçesiyle çalışmalar Durmuş çekimler sona ermiş ve bizi bir hafta ekrana gelmemişti.

Daha sonra limon film setteki çalışanlara bir miktar para Ödemiş dizi çekimleri devam etmiş ancak limon film daha fazla ödeme yapmadığı için oyuncular Bu kez diziyi Terk etmeye başlamışlardır. Reytinglerde zirvede olan bir Dizinin vahim Sonu…Haftalardır Limon Yapımın Rezaletini sizlere aktardım, Oyuncular dahil Set çalışanlarına ödeme yapmayan Yapımdan ayrılan, ayrılana..
Dizide yer alan oyunculardan;
Fırat Albayram (Serdar Türkmen) Zeynep Elçin (Yıldız) Lesli Karavil (Leyla) Diziden Ayrıldı..

Savaşçı Dizisi Bitti mi Final mi Yapacak? Oyuncular Ücretlerini Alamıyor mu!

4 Kasım 2018 pazar günü yayınlanan savaşçı dizisinin yeni bölümünde birçok oyuncu ölerek diziden çıkmaya karar verdi ve diziden ayrıldı. Fırat Albayram (Serdar Türkmen) Zeynep Elçin (Yıldız) Lesli Karavil (Leyla) Diziden Ayrıldı. Bu oyuncuların diziden çıkmasından sonra birçok oyuncunun daha savaşçı dizisi bırakarak paralarını alamadıkları gerekçesiyle terk edecekleri ve dizininde final yapmak zorunda kalacağı gelen bilgiler arasında.

Savaşçı Dizisi Bitti mi Final mi Yapacak? Oyuncular Ücretlerini Alamıyor mu!

Eğer böyle devam ederse savaşçı dizisinin Kısa bir süre sonra final yapmak zorunda kalacak. Çünkü çalışanlarına ücretlerini ödemediğini ve reytingleri çok iyi olmasına rağmen çalışanların para alamadığı için dizinin erken final yapacağı açıklandı. Savaşçı Dizisi Bitti mi Final mi Yapacak? Oyuncular Ücretlerini Alamıyor mu!

Bu duruma bir önlem alınır mı çalışanların ve dizi oyuncularının ücretleri ödenir mi bilmiyoruz ama eğer böyle devam ederse savaşçı dizisinin bir süre sonra günün birincisi olmasına ve reytinglerde 3 yıldır Lider olmasına rağmen ilk kez bir dizi oyuncularının ve dizi seti çalışanlarına paralarını alamadıkları gerekçesiyle final yapmak zorunda kalacak. Sizler de savaşçı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız Sizce dizi bitmeli mi yoksa devam mı etmeli yorumlarınızı bekliyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here