Şampiyon Dizisi 24 Ekim Neden Yok Bitti Mi Final mi Yaptı?

Merak ettiğiniz Şampiyon Dizisi 24 Ekim Neden Yok Bitti Mi Final mi Yaptı? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Şampiyon Dizisi 24 Ekim Neden Yok Bitti Mi Final mi Yaptı?

Şampiyon dizisi neden yayınlanmıyor? 24 Ekim Şampiyon neden yok, dizi bitti mi? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Şampiyon dizisi bu hafta yayınlanmıyor. Dizinin neden yayınlanmadığı izleyici tarafından merak ediliyor. 24 Ekim akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen Şampiyon dizisinin yayınlanmayacağı haberi dizinin bittiğini düşündürdü. Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı TRT 1 tarafından açıklandı. Tıklayın >> Şampiyon Dizisi 24 Ekim Neden Yok?

Şampiyon Dizisi 24 Ekim Neden Yok Bitti Mi Final miŞampiyon Dizisi 24 Ekim Perşembe Neden Yayından Kaldırıldı?

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Şampiyon, 24 Ekim Perşembe akşamı bu haftalık özel bir yayın akışı değişikliği nedeniyle bir sonraki haftaya ertelendi. Bu akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile hazırlanan özel bir program TRT 1 ekranlarında olacak. Canlı yayın şeklinde olacak olan bu programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Barış Pınarı Harekatı ile ilgili detaylı konuşmalar yapacak ve soruları yanıtlayacak. Canlı yayın nedeniyle Şampiyon dizisi bir sonraki hafta Perşembe günü yeni bölümüyle ekranlara gelmeye devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2019