Ramo Dizisi Yorumları Nasıl, İzleyenler Sevdi mi Beğendi mi Görüşleriniz Nedir?

Merak ettiğiniz Ramo Dizisi Yorumları Nasıl, İzleyenler Sevdi mi Beğendi mi Görüşleriniz Nedir? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Ramo dizisi 14 Ocak 2020 Salı günü başlıyor. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç var. Show TV ekranlarında başlayacak olan Ramo dizisinin özellikle Adana ilinde çekilmesi Adana’nın sıradışı olaylarına ve taşkapı mahallesi’ni anlatması izleyenler için oldukça farklı bir dizi keyfine dönüştü. Sadece Adanalılar değil ülkemizin her kesiminden izleyiciyi çekmeyi Başaran Ramo dizisi Salı günü Tutunamayanlar Hekimoğlu kadın eşkıya dünyaya hükümdar olmaz ve çocuk gibi dizilerin arasında reyting alabilir mi izlenir mi oldukça merak ediliyor.

Ramo Dizisi yorumları izleyici görüşleri Ramo Dizisi Yorumları Nasıl?

bu sayfada Show TV ekranlarında salı günleri Ramo dizisini izlemiş olan seyircilerin diziyi nasıl bulduklarına Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım’ın birbiriyle uyumlu olup olmadıklarına ve Ramo dizisinin konusunu senaryosunu çekim yerlerini nasıl bulduklarını kısacası dizi beğenip beğenmediklerini burada güzel cümlelerle olumlu veya olumsuz olarak eleştirilerini yazmalarını bekliyoruz.Ramo dizisinin izleyicisi olarak diziyi nasıl buldunuz Ramo dizisini beğendiniz mi izlemeye değer mi siz de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya samimi şekilde yazınız.

Ramo dizisini İzleyenler Sevdi mi Beğendi mi Görüşleriniz Nedir?

Bize göre Ramo dizisi oldukça güzel bir yapım olacak gibi görünüyor ancak Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç iyi bir ikili olur mu ya da Ramo dizisinin uzun süreli bir dizi olacağı konusunda bazı endişelerimiz var. Elbette sen arıyorsun o Ramo dizisini izlemeden bölümler ilerlemeden eleştirmem iz doğru olmaz ancak Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç Ramo dizisinde nasıl bir ikili olacaklar izleyiciyi çekebileceklermi bu konuda biraz işleri zor gibi geliyor. lütfen sizler de Ramo dizisi hakkındaki yorumunuzu görüşünüzü diziyi beğenip beğenmediğinizi aşağıya yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ramo Dizisi Yorumları Nasıl, İzleyenler Sevdi mi Beğendi mi Görüşleriniz Nedir? (8 Yorum)

  1. Hic beyenmedim. Dizimi oyunmu Belli deyil. Cok ucuz sahneler. bazi karakterler yanlis oyuncular oynuyor

  2. Murat Yıldırım bu diziye asla ve kesinlikle olmamış.Boz ondan daha başarılı ve etkileyici oynamış.Gerçekten Murat Ramo rolüne olmamış yakışmamış oturmamış bu rol ona..

  3. Dökmeli kırmalı silahlı yine eğitici hiç konusu yok ayrıca çukuru aynısı.

  4. Yazık eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisiyle aynı günde başka bir günde yayınlansaydı iyi olurdu

Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2020