Ana sayfa Dizi Yorumları Özge Gürel Yeni Dizisi Mükemmel Hata Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Özge Gürel Yeni Dizisi Mükemmel Hata Oyuncu Kadrosu Karakterleri

1.557 izlendi
0

Uzun süredir sessiz isimlerden birisi Özge Gürel. Başarılı ve güzel oyuncu yeni bir dizi ile çok yakında sizlerle buluşacak. Gold Film’in merakla beklenen yeni dizisi ”Mükemmel Hata”nın kanalının Show tv olduğu kesin olarak belli oldu! Özge Gürel Yeni Dizisi Mükemmel Hata ile geri dönerken dizinin Oyuncu Kadrosu ve Karakterleride merak konusu oldu..

Mükemmel Hata Dizisinin Yapımcısı Yönetmeni Senaristi kim? Daha önce Benim Hala Umudum Var, Güzel Köylü, Çilek Kokusu, No: 309, Rüya gibi önemli yapımlarda ve yaz dizilerinde imzası olan Gold Film’den ‘Mükemmel Hata’ isminde yeni bir yaz dizisi geliyor. Yaz dizisi deyince de akla ya Demet Özdemir yada Özge Gürek geliyor..

Senaristliğini Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak’ın üstlendiği Mükemmel Hata dizisi 2018 Yaz aylarında Show TV‘de ekrana gelecek. ”Bazı hatalar mükemmel sonuçlara sebep olabilir…” sloganıyla yola çıkan dizinin başrol oyuncusu için Özge Gürel’in kesn olarak anlaşmaya vardığı açıklanırken ona en uygun erkek başrol için görüşmeler devam ediyor.

Mükemmel Hata isimli yeni dizinin Cast çalışmaları devam ederken dizinin diğer oyucuları en kısa zamnda tamamlandıktan sonra deneme çekimleri ve onunda ardında tanıtım fragmanı yayınlanacak. ‘Mükemmel Hata’ Haziran ayında Show TV’de olması bekleniyor ancak yetişir mi emin değiliz. Eğer gecikme olur da Sonbahara kalırsa Mükemmel Hata yeni sezonda da ekrana gelebilir.

Mükemmel Hata dizisinin oyuncu kadrosunda Özge Gürelden başka şimdilik netleşen oyuncu bulunmuyor. Özge Gürelin baş rol oynayacağı Yeni Dizisi Mükemmel Hata Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri belli oldukça buradan yazacağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle aşağıya fikirlerinizi yazabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here