Nöbet dizisi Neden Düşük Reytingler Alıyor, Erken Final mi Yapacak?

Merak ettiğiniz Nöbet dizisi Neden Düşük Reytingler Alıyor, Erken Final mi Yapacak? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Nöbet dizisi neden tutulmadı niçin izlenme reytingleri oldukça düşük çıkan nöbet dizisinin erken final yapması gündeme geldi izleyiciler dizinin devam etmesi için ne gerekiyorsa yapılmasını isterken Show TV ekranlarında pazar Akşamları yayınlanan nöbet dizisinin belirsizliğini koruyor.

İlk hafta almış olduğu reyting oranları ile ancak 6. sırada yer bulan nöbetçisi ilk bölümüyle bu kadar düşük bir reyting olunca daha sonraki bölümlerde daha da gerileyeceği tahmin edilerek büyük bir ihtimalle nöbet dizisinin erken biteceği ve final yapacağı hakkında sosyal medyada konuşulmaya başlandı bile.

Nöbet dizisi Neden Düşük Reytingler Alıyor, Erken Final mi Yapacak?

Nöbet dizisi Neden Düşük Reytingler AlıyorAslında çok iyi bir konusu olan fakat oyunculukları ve senaryosunun daha yüksek bir beklenti gerektirdiği nöbet dizisi hem kadrosuyla hem de çekim yerleri ile oldukça ilgi odağı oldu Ancak izleyici çok fazla rağbet gösterip savaşçı dizisini bırakıp nöbet dizisini izlemedi. Bu yüzden de nöbet dizisinin izlenme oranları reytingleri de düşük çıktı.

Nöbet dizisi erken final yapar mı biter mi izleyiciler çok merak ediyor. Pana film’in yapımcılığını üstlendiği nöbetçisine Necati Şaşmaz’ın da diziye girebileceği ve gerektiğinde aktif olarak rol alabileceği belirtilmişti ancak Şimdilik Necati Şaşmaz özel hayatındaki durumlar nedeniyle dizide yer almadı.

Sizce nöbet dizisi erken final yapar mı biter mi devam etmesini ister misiniz Bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Antalya’nın Elmalı ilçesinde çekimlerine devam eden nöbetçisi erken final kararı alırsa üzülür müsünüz bu konu hakkında yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız.

Nöbet dizisinin Reytingleri nasıl, Nöbet dizisi Erken Final mi Yapacak?Nöbet dizisi total reyting sonuçları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nöbet dizisi Neden Düşük Reytingler Alıyor, Erken Final mi Yapacak? (11 Yorum)

  1. Bız nöbet dızısını severek ve begenerek ızlıyoruz her bölümünü merakla bekliyoruz lütfen bitmesin

  2. LÜTFEN BİTMESİN.İLGİ İLE İZLİYORUZ.DAHA YENİ YENİ OTURMAYA BAŞLAMIŞKEN NEDEN BİTİYOR..ÇOCUK OYUNCAĞIMI BU?HEMEN ŞIP DİYE SEVECEK İNSANLAR.EN AZINDAN SEZON FİNALİNE KADAR GİDİN YAHU

Eklenme Tarihi: 10 Mart 2019