Ana sayfa Dizi Yorumları Meleklerin Aşkı Dizisi Tutar mı İzlenir mi Reyting Alır mı Yorumlar (Show...

Meleklerin Aşkı Dizisi Tutar mı İzlenir mi Reyting Alır mı Yorumlar (Show Tv)

1.639 izlendi
0

Show tv ekranlarında yeni bir yaz dizisi geliyor. Meleklerin Aşkı Dizisi isimli yeni dizi Tutar mı İzlenir mi Reyting Alır mı Yorumlarınızı öğrenmeniz için (Show Tv) de ekrana gelecek yeni diziyle ilgili bu konuyu açtık. Kadrosu oldukça iyi görünüyor Meleklerin Aşkı Dizisinin, bakalım beklediği başarıyı ekranda alabilecek mi?

Meleklerin Aşkı dizisinin oyuncu kadrosu oldukça iyi dedik işte kadroda bulunan isimler: Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen ve daha birçok başarılı isim yer alıyor.

Yaz dizileri bu sezon oldukça az, her kanalda bir dizi görünüyor toplasan 5-6 dizi ancak çıkacak, bu yüzden bu sezon diziler az olduğu için sanki her dizi tutacak ve iyi reyting alacakmış gibi geliyor bize. Ancak ekran karşısında izleyici son kararı verecek bu yüzden Meleklerin Aşkı dizisi de ne olacak izlenecek mi reyting alacak mı izleyip göreceğiz.

Meleklerin aşkı dizisinin konusunu da sizlere yazalım merak edenler için: Yağmur (Berkay Hardal) daha bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç adam… Melek (Gülper Özdemir) ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç kız. Bu iki kalbi birleştirecek olan kişi ise Melek’in annesi Rukiye’den (Oya Başar) başkası değil.

Büyük kızı ve damadına kızıp huzurevine yerleşen ve Yağmur’u da öz oğlu gibi seven Rukiye, Melek ve Yağmur’u evlendirebilmek için türlü planlar yapar. Ama kaderin cilvesi Rukiye’nin işini kolaylaştırır. Çünkü Yağmur; huzurevine adeta bir melek gibi yetişen Melek’e daha ilk görüşte aşık olmuştur.

Rukiye’nin huzurevinden ayrılmasıyla Çekilmez ailesinin de başkahramanı olan Yağmur, Melek’in eniştesi Necmettin’in (Toygan Avanoğlu) Melek’i zengin iş ortağı ile evlendirme hayallerine karşı savaşı kazanabilecek miydi? Yağmur ve Melek çevresinde dönen onca entrikaya rağmen bir araya gelecek mi, gelemeyecek mi, gelseler de mutlu olacaklar mı? Bu kaderin örülen ağlarında gizlidir.   İşte böyle..

Sizce Meleklerin Aşkı Dizisi Tutar mı İzlenir mi Reyting Alır mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here