Ana sayfa Dizi Yorumları Mehmed Bir Cihan Fatihi Reytingleri Neden Kötü İzlenmedi mi Niçin Tutmadı?

Mehmed Bir Cihan Fatihi Reytingleri Neden Kötü İzlenmedi mi Niçin Tutmadı?

2.881 izlendi
6

Merakla Beklenen Mehmed Bir Cihan Fatihi Ilk Bölümüyle Bu Akşam 20 mart salı günü Ekrana Geldi. Ne yalan söyleyelim genel kurgu ve sahneler güzel ama içine çekmekte zorlandı seyirciyi. Mehmed Bir Cihan Fatihi Reytingleri Neden Kötü İzlenmedi mi Niçin Tutmadı? başlığını da bu yüzden attık henüz ilk bölümleri yayınlanmasına rağmen.

Açıkçası biz daha iyi bir dizi bekliyorduk, belkide henüz babasının sahneleri ve Mehmetin tahta çkış bölümleri ile felan canlanabilir reytingler ama beklentileri çok yüksek tutunca böyle oluyor. 10 Üzerinden Kaç Puan Verirsiniz? siz izlediğiniz diziye. Aylarca Beklemenize Değen Bir Ilk Bölüm Izlediniz Mi? bizlerde sizin kadar merak ediyoruz.

Kenan İmirzalioğlu oldukça başarılı bir oyunculuk sergilerken diziye çok emek verildiği belli. Ancak önemli olan Reyting Savaşında Nasıl Bir Başlangıç Yapacağı konusu. Mehmed Bir Cihan Fatihi Reytingleri nasıl çıkacak buraya detaylıca yazacağız sizler için. Beklenen reytingi alabildi mi? Mehmed Bir Cihan Fatihi Neden Kötü İzlenmedi mi Niçin Tutmadı? soruları da yanıt vekliyor ileriki haftalarda..

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisini Haftaya Yeniden Izlermisiniz? İleriki haftalarda daha da artmasını bekliyor musunuz Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin? Bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bizlerde çok öenmsiyoruz lütfen aşağı yazın sizlerde.. Herkesin merak edeceği soru şu:

Mehmed Bir Cihan Fatihi Reytingleri Neden Kötü İzlenmedi mi Niçin Tutmadı?

“TANRI SİZİ KORUSUN”
Dizinin ilk dakikalarında Mara Hatun’un Edirne’ye gitmek için yola çıkan Sultan Mehmed’e “Tanrı sizi korusun” demesi sosyal medyada tartışmalara neden oldu.

KADIN OYUNCULARIN DEKOLTELERİNE TEPKİ YAĞDI
Öte yandan kadın oyuncuların göğüs dekolteleri Osmanlı tarihiyle bağdaştırılamadı ve eleştirel yorumlara neden oldu.

6 YORUMLAR

  1. dizini afişine dikkatli bakıldığı zaman neden tutmadığı da ortaya çıkıyor.fatihin elindeki kılıca dikkat resmen haç işareti.bununla ne mesaj verilmek istendi acaba?

  2. Kenan Imirzalioglu tek basina diziyi kurtaramaz. Ayrica bu tur dizilere gerek oldugunu dusunmuyorum. Hic seyretmeyi de dusunmuyorum.

  3. Çok kötü tv programları artık izleyecek çok azşey kaldı.. Vatanım sensin, İstanbullu gelin ve Gülizar izlenebilecek en iyi diziler ve Fatih Portakal ile fox haber…..

    • Tarihimiz özümüzdür. Bu dizide özümüze uygun ne kadın var ne de öyle bir Fatih! Bu özel kanallar tarihimiz konulu bir film yapmasın arkadaş! Reyting malzemesi için tarihimizi kullanmasınlar.Bu millet boş değil.Özunu bilir.Tarih dizisi niye izlenmesin ki izleriz elbet adam gibi ciddiyetle ve gerçekçi yapıldığı sürece. Mesela Diriliş ve Abdülhamit buna örnektir. Niye tutuldu bu diziler?Aslimiza uygun.Reyting kaygısı olmayınca kalite de oluşur tabi.

  4. Osmanli dizileri artık çok ragbet görmüyor.kenan imirzalıoglununnun olması kurtarmaz.doydu seyirci bu tarz dizilre.artik seyirci yaşı genç olanlar yavancı fizi izliyor.40 ve uzeri bakmak icin bir iraya bir oraya kumda tuşundan basarak geciyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here