Ana sayfa Dizi Yorumları Masum Değiliz Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Neden Tutmadı Erken Final mi Yapıyor

Masum Değiliz Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Neden Tutmadı Erken Final mi Yapıyor

1.640 izlendi
8

Atv ekranlarında yeni bir dizi başlıyor 31 Mart cumartesi akşamı. Masum Değiliz isimli diziden oldukça büyük beklentiler var ancak yinede olay dönüp dolaşıp reytinge geliyor. Masum Değiliz Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Neden Tutmadı Erken Final mi Yapıyor başlığını atıyoruz ki dizinin tutulup beğenilmesini çok zor görüyoruz..

Çünkü artık diziler bir kaç yıldızı parlayan oyuncu ile yürümüyor. Aşkın yalın haline büyük uyum da bekliyor izleyici. Bu da yetmiyor iyi bir oyuncu kadrosu ve güçlü bir senaryo bekliyor. Çok şey bekliyor ama haklı herzaman izleyicidir. Öncelikle Masum değiliz dizisi Atv izleyicisinin küstürüldüğü bir dönemde yayına alındı. Neden mi?

Çünkü Atv izleyenleri Masum Değiliz dizisinden önce Bahtiyar Ölmez dizisinin neden bitirildiğini henüz anlamış değildi. Totalde 4 oranına yakın giden reytingler diziyi genelde ilk 10 sıra içinde tutuyor ve idare edecek bir reyting sağlıyordu. Bu nedenle Bahtiyar Ölmezin boşluğunu gören izleyenler Masum Değiliz dizisine tepki için kampanyalar başlattı ve Atv izlemeyin diye sosyal medyada başlıklar açtılar..

Bu bile başlı başına bir etken iken Masum Değiliz Dizisi Reytinglerini burada düzenli olarak sizlere sunmaya çalışacağız biz. Ancak kısa süre sonra Masum Değiliz reytingleri Nasıl Dizi Neden Tutmadı gibi sorular gelmeye başlayabilir diziyorumcu.com sitemize.. Masum Değiliz Erken Final mi Yapıyor bitti mi bitecek mi atv neden tutturamadı cumartesi günleri gibi net sorulara cevap yine sitemizde olacak..

Lütfen Masum Değiliz dizi reytingleri ve genel analizlerimizi takip etmeye devam edin.. Masum Değiliz Dizisi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları burada sizler için hazırlanıp sunulacaktır.. Bu konuda sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..


Sizce Masum Değiliz Dizisi tutar mı izlenir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.. 31 mart 2018 reyting sonuçları  masum değiliz dizisi maalesef beklenen reytingin çok altında kaldı… İşte ilk bölümün ardından oluşan reyting tablosu:

8 YORUMLAR

  1. Inşallah masum degiliz yayimdan kalkar. Atv de izleyicini uzmenin ne demek oldugunu anlar. Bahtiyar Ölmez severek izlediyim bir dizi idi. Yetkin Dikinciler gibi usta oyuncularin emeyine saygisizlik ettiler. Artik atv kanali benim icin yok

  2. Inşallah masum degilizin reytingi tutmaz. Atv izleyicilerine cok yanlis yapti, severek izlediyimiz Bahtiyar Ölmezi yayimdan kaldirdi. Yetkin Dikinciler gibi usta oyuncunun oynadigi guzelim diziyi mahv ettiler. Artik benim icin atv diye bir kanal yok

  3. İzlemeyin bu diziyi konu klasik zatem ben bahtiyar ölmezi izliyodum birden final yaptılar gül gibi diziyi ondan sonra atv kanalını sildim aq sizde izlemeyin belki bahtiyar ölmez tekrar başlar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here