Kurşun Dizisinde Engin Altan Düzyatan Kiminle Başrolde Oynayacak?

Merak ettiğiniz Kurşun Dizisinde Engin Altan Düzyatan Kiminle Başrolde Oynayacak? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Kurşun Dizisinde Engin Altan Düzyatan Kiminle Başrolde Oynayacak? henüz belli olmadı.  Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisinde Orhan Kurşun karakterini canlandırırken Leyla karakteri kim olacak henüz belli olmadı. Most Productions’ın 2019-2020 yeni sezonda FOX Türkiye için hazırladığı sezon dizisi Kurşun bu sezonun oldukça çarpıcı bir dizisi olmayı hedefliyor..

Kurşun Dizisinde Engin Altan Düzyatan Kiminle Başrolde Oynayacak?

Engin Altan Düzyatanın Orhan Kurşun karakteri olacağı Kurşun dizisi 1970’lerde geçen bir hikayeyi konu alıyor. Dizide Engin Altan Düzyatan, “Orhan Kurşun” karakteriyle izleyici karşısına çıkarken Leyla karakteri için teklifler sunuldu. Öte yandan Engin Altan Düzyatan’ın partneri olarak dizide “Leyla” karakteriyle izleyeceğimiz kadın başrol oyuncusu için Bengü Soral ve Feride Hilal Akına teklif götürüldüğü ve kesin bir haberin Temmuz ayı sonunda verileceği belirtiliyor.

Kurşun Dizisinin Tüm Oyuncu Kadrosu (Tıkla)

Kurşun Dizisinde Engin Altan Düzyatan Kiminle Başrolde Oynayacak?Engin Altan Düzyatan Kurşun Dizisinde Kiminle Başrolde Oynayacak? İleriki günlerde belli olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2019