Ana sayfa Dizi Yorumları Kenan İmirzalioğlu Mehmed Bir Cihan Fatihinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Kenan İmirzalioğlu Mehmed Bir Cihan Fatihinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

0
Kenan İmirzalioğlu Mehmed Bir Cihan Fatihinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Sevilen oyuncu Kenan İmirzalioğlu Mehmed Bir Cihan Fatihinden Sonra Hangi Dizide veya filmde Oynayacak? sorusu merak ediliyor..

Televizyon ekranından en beğenilen isimlerinden ve dizilerin oldukça asaletli isimlerinden birisi kuşkusuz Kenan İmirzalioğlu. Ancak son dizisi Mehmet bir Cihan Fatih’i oldukça iyi başlamasına rağmen devamında hem dizini senaryosunda ki bozukluklar hem de dizinin yeteri kadar Tarihi bir gerçekliğe sahip olmamasından dolayı kısa sürede erken final yapmak zorunda kaldı.

6. bölümü ile ekrana veda eden Mehmet bir Cihan Fatih’i dizisi başrol oyuncusu Kenan İmirzalioğlu bu diziden sonra hangi dizide rol alacak ya da hangi filmi çekilecek bir sinema projesi var mı hangi dizinin kadrosunda yer alacak gibi sorular sevenleri tarafından merak edilmeye ve sorulmaya başlandı. Biz de sizleri bu konuda bildiklerimiz aktarmak ve Kenan İmirzalioğlu yeni dizisi hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Bildiğiniz üzere ekranın en iyi oyuncularından birisi olan Kenan İmirzalioğlu Kanal D ekranlarında yayınlanan yeni dizisi Mehmet bir Cihan Fatih’i ile ekrana gelmişti. ncak Umduğunu bulamayan Kenan İmirzalıoğlu dizinin erken final yapmasının hemen Ardında yeni dizi veya film görüşmelerine başlamayacak Çünkü dizisinin erken final yapmasından dolayı bir müddet dinlenmek isteyecektir.

Başarısız olmuş bir dizi projesinin hemen ardından farklı bir dizi veya filmde rol alması beklenmediği için bir süre yüzüne dinlendirmek isteyecek ve Mehmet bir Cihan Fatihi dizisinde hemen sonra farklı bir projede yer almayacaktır. eşi Sinem Kobal’ın oynamış olduğu Show TV ekranlarında yayınlanan yüz yüze dizisinin de erken final yapması ve 2. bölümde ekrandan kaldırılması sebebiyle oldukça mutlu olan çift bir müddet ekrandan uzak duracak diye tahmin ediyoruz.

Ancak Yaz tatilinden hemen sonra yani 2018-2019 için bir dizide rol almasını tahmin ediyoruz. Kenan İmirzalioğlu gibi bir oyuncunun iyi bir projede yer almasına ve doğru bir dizi veya film olmasın Elbette çok isteriz. çünkü Oynadığı her dizi veya film filmde rolünün hakkını veren Ender oyunculardan birisi olarak anıyoruz kendisini. Kenan İmirzalioğluna yeni sezondaki projesinde şimdiden başarılar dileriz..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here