Ana sayfa Dizi Yorumları Kalp Atışı Show Tv’den Hangi Kanala Geçti Ne Zaman Başlayacak?

Kalp Atışı Show Tv’den Hangi Kanala Geçti Ne Zaman Başlayacak?

2.681 izlendi
9

Sevilerek izlenen Kalp Atışı dizisi Show tv den kaldırıldı. Oldukça iyi bir izlenme oranı yakalayıp uzun süre 1. veya 2. olan reytinglerdeki başarısı ile şapka çıkarılan dizi daha sonra diğer dizilerin başlaması ile reytinglerini düşürmeye başladı.

En sonunda 30 Aralık cuma günü yayınlanan ve bu bölümü aslında Show tv deki son bölümü olan dizi 5 ve 12 Ocakta yayınlanmadı. Ancak yapımcı firma dizinin yeni bölümlerini çekmeye devam ediyor. Bu da demek oluyor ki Show tv değil başka bir kanalla anlaşma oldu ve kısa süre sonra farklı bir kanalda yeniden başlayacak.

Özellikle gençlerin ve öğrencilerin çok sevdiği dizinin yeni bölümlerinin Çarşamba günü Fox tv de ekrana gelebileceği konuşuluyor. Eğer Kalp Atışı Show Tv’den Fox tv Kanalına Geçti ise sevenleri oldukça mutlu olacak. İleriki günlerde resmi açıklamanın olacağı konuşuluyor.

Kalp Atışı Show Tv’den Hangi Kanal Geçti Ne Zaman Başlayacak? sorusu ileriki günlerde netlik kazanacak ve bizde sizlere buradan duyuracağız.. Dizinin Şubat ayına kadar başlamış olması muhtemel.. Şimdilik hoşça kalın..

9 YORUMLAR

  1. bence fox tv çok iyi olacaktır ama pazar veya cua günü olmalı bence fox tv dizileri harcamıyor en azıından

  2. bence fox tv çok iyi olacaktır ama pazar veya cua günü olmalı bence fox tv dizileri harcamıyor en azıından

  3. çarşamba günleri yayınlarsanız film tutulmaz ve kimse izlemez lütfen fox yayınlamayın kimse tutmaz ve izlemez ve gerçekten final yaparsınız film çok güzel kanalda hiç değiştirmeyin bence kendi kanalı güzel kardeşim kalp atışının hayranı duyarsa çok üzülür lütfen ne final yapın nede kanalı değişin lütfen kardeşim için kardeşim final yaptığınızı duyarsa çok çok üzülür ve bizle hiç konuşmaz yemekte yemez lütfen lütfen final yapmayın kardeşimi üzmeyin kanalıda degişmeyin

  4. Çok yanlış bir güne alınmış. Çünkü çarşamba günü diriliş ertuğrul var ve o dizi karşısında kalp atışının hic şansı yok… Bilmem farkındamısınız 🤔🤔

  5. ama Kalp atisi Show tv ile guzel insallah kanal degismez.ama show tvnin 21 ocak pazar gunu yanin akisinda gosteriliyor dizi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here