Ana sayfa Dizi Yorumları Kalk Gidelim Dizisi Ne zaman Bitecek Kaçıncı Bölümde Final Olacak?

Kalk Gidelim Dizisi Ne zaman Bitecek Kaçıncı Bölümde Final Olacak?

4.485 izlendi
21

Trt1 ekranlarında devam eden ve cumartesi günlerine renk katan Kalk Gidelim dizisinde reytingler pek beklendiği gibi gitmeyince dizi ne zaman bitecek hangi bölümde final olacak bitiş tarihi belli mi gibi sorular merak edilmeye başlandı. Bizde Trt1 dizisi olan Kalk Gidelim hakkında detaylı bir inceleme yaparak sizlere sunmak istedik.

Kalk Gidelim Dizisi Ne zaman Bitecek? Dizinin ne zaman biteceği konusunda kesin bir bilgiyi ancak yapımcı ile Kanal arasındaki sözleşmeden öğrenebiliriz. Dizilerin tutmama ihtimaline karşılık kanallar ilk önce 13 bölümlük bir deneme süresi koyuyor ve eğer bu süreçte dizi izlenir reytingler iyi gelirse diziye devam kararı veriliyor. Eğer dizi beklentileri karşılayamaz ise kısa sürede ya gün değiştiriyor yada erken final yapmak zorunda kalıyor.

Kalk Gidelim Dizisi Kaçıncı Bölümde Final Olacak? Trt1 şimdilik tam istediği gibi reyting alamasa da 11-12. sıralarda seyreden Kalk Gidelim dizisinden memnun. Daha iyi reytingler alabilmesi mümkün. Cumartesi günü ekrana gelen dizinin rakipleri güçlü olsa da sürekli değişiyor. Özellikle kanal D cumartesi dizilerinde çok sorun yaşıyor. Bu yüzden alternatif diziler iş yapıyor sürekli..Kesin olmamakla birlikte Kalk gidelim sezon sonuna kadar devam edecektir yaklaşık 30. bölümse sezonun bitimine denk geliyor.

Trt1 Kalk Gidelim Dizisi Final mi sezon finali mi yapacak? Şunu açıkça söylememiz lazım ki dizilerin reyting alması her geçen gün zorlaşıyor. Kalk Gidelim dizisi de belli bir kitleye hitap etmeyi başarmış bir dizi. Trt öncelikle dizinin reytinglerine bakacaktır Mayıs ayında. Mayıs ayına kadar bu seviyede kalırsa dizinin sezon finali yapması ve 2018-2019 yılında da devam etmesi muhtemeldir. Ancak reytingler düşüp giderse kanalında yapacağı bişey kalmıyor.. İşte Son haftalardaki Kalk Gidelim reytingleri:

Kalk Gidelim dizisi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Diziyorumcu.Com olarak sizlerin görüşleri bizim için değerlidir. Soru belli, Kalk Gidelim Dizisi Ne zaman Bitecek Kaçıncı Bölümde Final Olacak?

21 YORUMLAR

  1. Dizi güzel beyenerek izliyoruz tam bir aile ortamında izlenecek bir dizi çok doğal oynamışlar bitmesin kalk gidelim dizisi çok seviyoruz bu diziyi

  2. Diziyi beğeni ile izliyorum, cumartesileri iple çekiyorum, çok doğal ve organik. Kalpten söylüyorm çok eğleniyorum. 1. Payitaht Abdülhamit, 2. Kalk Gidelim, 3. Aslan Ailem.Hiç bir kanalda başka bir dizi izlemiyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here