Ana sayfa Dizi Yorumları Kadın Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek?

Kadın Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek?

3.199 izlendi
7

E merak edilen dizilerden birisi şüphesiz Kadın dizisi. Hem konusu hemde Baharın sıra dışı yaşam öyküsü izleyenleri hem üzüyor hemde yaşanmış hayat tecrübesi olarak görüp yoğun bir şekilde izlenmeye devam ediyor. Akıbeti hakkında merak edenler için Kadın Dizisi Final mi Yapacak yok Sezon Finali mi sorusuna cevap vermeye çalışacağız bu bölüm yazımızda.

Son haftalarda reytingleri ile Fox tv de yüzleri güldürmeye devam ediyor Kadın dizisi. Bahar ile Sarpın ayrılan yolları ne zaman kesişecek, Sarp Pırıl isimli sevgilisi ile nasıl tanıştı Baharı unuttu mu, Şirin neden Bahara düşman (Şirin Sarpa tutkulu bir şekilde aşık olmuştur) Bahar çocukları ile mutlu olabilecek mi, Baharı ölüme götüren hastalık nedir bundan kurtulacak mı ölecek mi? gibi sorular en önemli ve merak edilen Kadın dizisi soruları.

Senaryosu ile oldukça merak edilen ve özellikle Bahar karakterinin nasıl bir yaşam mücadelesi verdiğine sahne olan dizide ileriki bölümler çok merak ediliyor. Dizi son haftalarda 9- 10 oranlarından totalde reyting alıyor. Bu güçlü reytingleri hakeden güzel dizi acaba devam edecek mi yoksa bazı haberlerde geçtiği üzere 39. bölümde final mi yapacak oldukça merak ediliyor.

Öncelikle belirtelim ki Kadın dizisi bu reytinglerle final yapmaz. Neden derseniz oldukça iyi izlenen bir kanal ve çok kaliteli bir dizi. Böylesine kaliteli bir dizinin Türk halkı tarafından benimsenmiş ve iyi izlenen bir dizinin kısa sürede bitmesi oldukça zor. Yapımcılar bitirmeyi asla istemeyecektir. Hele ki bu reyting oranları ile.

Kadın Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek?

Kadın Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi? Öncelikle Kadın dizisi için tasarlanan 39. bölümlük senaryonun gelecek yıla sarkacağını belirtelim. Yani dizinin bu gidişle sezon finali yapması kesin. Çünkü senaryo bitmiyor ve 2018-2019 sezonunda yeni bölümleri ile Kadın dizisi kaldığı yerden Fox tv de devam edecek.

Kadın Final mi Sezon Finali mi sorusuna kesinlikle sezon finali yapacak diyoruz. Muhtemelen Ramazan ayından önce sezon finali yapacaktır dizimiz. Yani Mayıs 2018 de Kadın dizisi sezon finali yaparak yaz tatiline girer ve Eylül 2018 de kaldığı yerden Yeni sezonu ile devam eder. Bu kesin olmamakla birlikte yüzde 99 ihtimalle böyle olacaktır. Bu haberi de okumanızı tavsiye ederiz:

Kadın Dizisi 30. Bölümde Bitecek Final Yapacak, Neden Erken Bitiyor?

Kadın dizisi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..

7 YORUMLAR

  1. O şirini bana versinler saçlar ını yolucam lütfen o dizi finale girmesin çünkü o dizi benim hayatımı anlatıyor baharın kocası bahara dönmesini istemiyoruz çünkü baharı Arif hak ediyor

  2. Seda sayan i kaldirin bos bos programlarikaldirin kadin dizisindeki gibimucadele veren milyonlarca kadin var turkiyede niye gerceklerden kaciyorsunuz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here