Ana sayfa Dizi Yorumları Kadın Dizisi 34. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Fragmanı Yayınlandı Mı?

Kadın Dizisi 34. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Fragmanı Yayınlandı Mı?

1.518 izlendi
4

Kadın Dizisi 34. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Fragmanı Yayınlandı Mı? Kadın dizisi Fox tv ekranlarında bir sezondur yayınlanıyor. Her bölümü merakla beklenen ve takip edilen Kadın dizisinde sezon finali yapıldı. Muhteşem bir sezon finali ile sezona ara veren Kadın dizisi yeni sezona dair de soru işaretlerini seyircilerin akıllarına bıraktı.

Kadın dizisi 33. bölüm ile sezon finali yaparken yeni sezonu yani 34. bölümü hemen merak edildi. Özellikle de yeni bölüm fragmanları hep bölüm sonrasında yayınlandığı için seyirciler yine aynısı olsun diye beklemiş olabilir. Ama malesef bu sefer yeni bölüm fragmanı 2 ay sonra yayınlanacak. Kadın dizisi yeni bölümü eylül ayında yayınlanacak bu yüzden de yeni bölüm fragmanı ağustos sonu eylül başında yayınlanacaktır.

Kadın dizisi son bölümlerinde Şirin yaptığı hataların bedelini ödemektedir. Sarp ondan Bahar ve çocukları ile ilgili gerçekleri öğrenebilecek mi? Sarp’ın kayınpederi gerçekleri öğrenmemesi için Şirin’i kaçırttı ve ona kendi doğrularını söylemesini istedi. Baharı ve çocukları yangında öldü diye söyletti. Sarp buna inanıp gerçeğin peşini bırakacak mı?

Bahar ve Arif tarafı ise günden güne iyiye gitmektedir. Ceyda’nın düğünde daha da yakınlaşan ve dans eden Bahar ve Arif arasında yakın zamanda duygularını itiraf ederler mi? Sarp Bahar ve Arif’i birlikte görür mü? Kadın dizisi yeni sezon tüyoları da bunlar olacak bizce. Kadın dizisi sezon finali 12 Haziranda yapıyor. Haziran ortasında sezon finali yaptığı için de eylül ortasında yeni sezona başlayacak.

Kadın dizisi yeni sezon tüyoları bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here