Ana sayfa Dizi Yorumları Jet sosyete reyting oranları dizi izlendi mi neden tutulmadı erken final yapar...

Jet sosyete reyting oranları dizi izlendi mi neden tutulmadı erken final yapar mı?

2.635 izlendi
7

Jet sosyete dizisi reyting durumları nasıl izlendi mi tutuldu mu devam eder mi merak edenler için sayfayı açmayı düşündük. Star TV ekranlarında 18 Şubat 2018 pazar akşam başlayan Jet sosyete ilk bölümü ile ne kadar izlendi nasıl bir izlenme oranı yakaladığı AB ve Total izlenme oranları ve reytingleri merak konusu oldu. Jet sosyete reyting oranları dizi izlendi mi neden tutulmadı erken final yapar mı? sorusunu merak edenler için  bu sayfayı açtık..

pazar günleri hem Survivor hem de savaşçı gibi iki önemli program ve dizi varken Çocuklar Duymasın ve cennetin gözyaşları dizilerde oldukça iyi reytingler alırken Star TV Jet sosyete dizisi ile şansını denemek istedim daha önce pazar günü almış olduğu Hayat sırları dolunay ve Ateş Böceği gibi dizileri kısa sürede final yapan Star TV Jet sosyete dizisi ile şansımı denemek istedim Gülse Birsel’in yapımcılığını üstlendiği Jet sosyete dizisi reytinglerde nasıl bir sonuç alacak izleyip göreceğiz. Jet sosyete dizisinin AB ve Total reyting oranlarını izlenme sıralamalarını ve diğer dizilere göre durumlarını nasıl bizlere detaylı olarak bu sayfadan aktaracağız.

Öncelikle Jet sosyete dizisi parmağı izlenir mi izleyici taraftan sahip çıkılır mı bu konuda sizlere kısaca yorumda bulunmak istiyorum. bildiğiniz üzere Gülse Birsel özellikle Gezi olaylarından itibaren hükümet aleyhinde yaptığı açıklamalar ile kamuoyunda oldukça büyük tepkiler almıştı Bu yüzden dolayı uzun süredir dizi sektöründen uzak kalan Gülse Birsel Uzun bir aradan sonra ilk kez bir dizi çıkarıyor.

Biz Jet sosyete tutuldu mu bu konuda sizlere detayları yazacağız ancak dizinin Oldukça komik olduğunu tutma olasılığının yüksek olduğunu Pazar günlerinin komedi alanında sadece Çocuklar Duymasın’ın olduğunu onun dışında kolay kolay dizinin izlenmediğini söyleyebiliriz. Özellikle büyük bir kişinin tepkisini toplayan Gülse Birsel’in siyasi olarak durumunu irdelemek istemesek de izleyici gözünde nasıl bir yankı bulacak ya da Türk halkı Zor zamanlarında Gülse Birsel’in Gezi olayları ve daha sonraki gelişmeler de hükümete karşı izlemiş olduğu tavra nasıl bir tepki verecek onu da görmüş olacağız.

Jet sosyete dizisinin reyting oranları dizi izlendi mi neden tutulmadı erken final yapar mı?

Ama biz işin reyting kısmında yaz be jet sosyete dizisini izle istemeyeceğini Jet sosyetenin reyting oranlarına Jet sosyetenin AB ve Total izlenme oranı sıralamasını detaylı olarak sayfamızda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler de Jet sosyete reyting oranları dizi izlendi mi konusunda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.


JET SOSYETE DİZİSİ REYTİNG YORUMU: Jet Sosyete ilk hafta aldığı 5.89 total reyting oranı ve 3. sıradaki başlangıcı ile oldukça iyi bir giriş yaptı diyebiliriz. İlerleyen haftalarda daha da artırması muhtemel gözüküyor. Siz nasıl buldunuz diziyi? Jet Sosyete hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

7 YORUMLAR

  1. Bence güzel değişik kaldiki her dizinin birkaç bölümü oyuncu tanıtımı ile geçer sonradan netlesir saygı duymak gerekir

  2. Beğenmedim ŞİVE çok ağır güldür güldür de rol yapmayan kadın sasirtmadi …o çıkarsa belki izlenir…ben hayatım da bukadar yeteneksiz bir kadın görmedim..kendisinden başka karaktere giremeyen oyuncu olur mu….

  3. Gulse birselin hayraniyim ancak bu dizide iyi rol yapamiyor cok bagriyor biraz geriye cekilmesi lazim yada ses ayarinin volumumunu dusurmesi gerekir keyifle devamini bekliyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here