Ana sayfa Dizi Yorumları Jet Sosyete Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Jet Sosyete Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

1.204 izlendi
1

Star tv de ekrana gelen Jet Sosyete Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? sorusuna cevap arayacağız bu sayfada. Gülse Birsel’in başrollerinde oynadığı Jet sosyete dizisi pazar günleri Star TV’de ekrana gelmeye başladı. İlk hafta reytingleri ile 3. sırada yer alan dizinin sonraki haftalarda nasıl bir performans göstereceği Şimdilik merak konusu. Ancak görülen o ki Jet sosyete dizisi sezon finali mi yapacak final mi yapacak insanlar merak ediyor.

Reytingleri iyi giden birçok dizi bile daha sonraları düşmeye başlayıp erken final kararları aldıkları 2018-2019 yılında Jet sosyete dizisinin devam edip etmeyeceği konusundaki belirsizlik devam ederken dizinin daha ilk bölümlerinden itibaren yavan bir anlatım dilinin sergilendiği açıkçası çok beğenilmediği daha güzel olabileceğine dair fikirler bir çok yorumcu tarafından ifade edildi.

Bu yüzden Jet sosyete dizisinin kaç bölüm süreceği, kaçıncı bölümde sona ereceği devam edip etmeyeceği Star TV’nin diziye sahip çıkıp çıkmayacağı daha şimdilik bilinmiyor. Ancak bilinen bir şey var ki Gülse Birsel daha önceki yapımlarında olduğu gibi yine Komediyi ve insanları güldürmeye tercih etti. Türk halkını güldürmek elbette zor, her ne kadar Cem Yılmaz gibi Recep İvedik karakterleri gibi veya Tolga Çevik gibi komedyenler güldürmeyi başarısında Jet sosyete dizisine baktığımda çok fazla gülemediğimi gördüm ben şahsen.

Herkes adına konuşmayayım ama kendi adıma dizinin çok uzun ömürlü olmayacağını Kısa bir süre sonra erken final veya sezon final yaparak sözleşmede yer alan 30. bölüme zor ulaşacağını tahmin ediyorum. Çünkü dizi pazar günleri savaşçı dizisi ile Survivor programı ile yarışmak da zorunda aynı zamanda Çocuklar Duymasın ve cennetin gözyaşları gibi önemli diziler de pazar günleri izleyicinin karşısına çıkıyor ve onları da geçmek zorunda.

Jet sosyete dizisini ön plana çıkaran çok fazla bir durum göremedim, Sadece diğer dizilerden farklı olarak komedi ağırlıklı olduğu için gülmek isteyenler veya gülmeyi sevenlerin tercih edeceği bir dizi olarak bir alternatifmiş gibi düşünebiliriz. 2018-2019 yılında Jet sosyete devam eder mi yoksa erken final kararı mı alır ileriki haftalarda alacağı renklere bağlı ancak Star TV’nin dizilere çok fazla şans tanımadığı, reytingleri düşmeye başlayan diziler genellikle gün değiştirerek kısa sürede finale zorladığını görüyoruz.

Büyük ihtimalle Jet sosyete dizisi de belki Sezon sonunda belki de gelecek sene ilk aylarında final kararı almak zorunda kalacaktır. Çünkü anlatım dili yavan ve Komediyi sürükleyecek kadar çok fazla dolu bir senaryo göremedik açıkçası, belki 15 – 20 bölüm rahatlıkla gidebilir, Ama daha sonra gitmesi devam etmesi biraz zor görünüyor.

Elbette bu yorumlar bana ait ama sizlerde yorum ve görüşlerinizi Jet sosyete dizisinin devam edip etmeyeceğini ya da final mi sezon finali mi gibi soruların yanıtlarını aşağı yorum kısmına yazabilirsiniz Şimdiden teşekkürler..

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here