İstanbullu Gelin Kesin Bitti mi, 4. Sezon Yeniden Başlar mı?

Merak ettiğiniz İstanbullu Gelin Kesin Bitti mi, 4. Sezon Yeniden Başlar mı? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

İstanbullu Gelin dizisi 87. bölüm ile 31 Mayıs 2019 cuma günü final yapıyor. İstanbullu Gelin Bitmesin Final Olmasın diye düşünen ve gelecek sezon da devam etmesi için oldukça istekli bir seyirci kitlesi var. böyle diziler her zaman ele geçmiyor. İstanbullu Gelin dizisi final olmasın sezon finali yapıp gelecek sezonda da kaldığı yerden devam etsin tarzındaki istekler karşılık bulur mu bilmiyoruz.

Ancak bir gerçek var ki bir zamanlar Fox tv dizi ve yapımlar sorumlusunun bu diziden bir cacık olmaz, Özcan Deniz bu dizi için çok yaşlı ifadelerini kullanan sorumlu müdürün sözlerinden sonra yıllarca sürdü İstanbullu Gelin dizisi. Şimdilerde ortalıkta yok o müdür ama Star tv de 3 sezonu geride bırakan İstanbullu Gelin dizisi dimdik ayakta kaldı ve ekranı bırakmadı. Fox tv müdürü ise çoktan kanaldan kovuldu bile..

İstanbullu Gelin Kesin Bitti mi, 4. Sezon Yeniden Başlar mıİstanbullu Gelin Kesin Bitti mi, 4. Sezon Yeniden Başlar mı?

Sonuç olarak İstanbullu Gelin dizisi 87. bölüm ile bitecek ama seyirci bitmesini bir türlü istemiyor. Keşke imkan olsa da başka kanalda devam etse İstanbullu Gelin dizisi 4. sezon olacak yayınlanacak olsa tadından yenmez olur. Ama şimdiden söyleyelim İstanbullu Gelin 4. sezon olmayacak dizi 87. bölümde kesin olarak final yapıyor bitiyor.. 31 Mayıs 2019 İstanbullu Gelin dizisi final bölümü yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019