İncir Ağacı dizisi Kerime Kimdir? Sidal Damar Hakkında Bilgiler

Merak ettiğiniz İncir Ağacı dizisi Kerime Kimdir? Sidal Damar Hakkında Bilgiler konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Bu konumuzda İncir Ağacı dizisi Kerime Kimdir? Sidal Damar Hakkında Bilgileri buraya yazarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Sevilerek izleneceğini düşündüğümüz İncir Ağacı dizisi 14 Ekim pazartesi günü başlıyor TRT ekranlarında. Dizide Kerime karakteri Kimdir? diye merak edenler için hemen söyleyelim. Kerime rolünü Sidal Damar canlandırıyor, oyuncu Hakkında Bilgiler için TIKLAYIN >> İncir Ağacı dizisi Kerime rolü Sidal Damar 

İncir Ağacı dizisi Kerime rolü Sidal DamarUludağ Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olan Sidal Damar aslen İzmir’lidir. 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Nizama Adanmış Ruhlar ve Yetim Gönüller isimli dizilerde rol almıştır. En son Payitaht Abdülhamit dizisinde rol alan Sidal Damar dizide Zeynep karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Çocuk Ülkesi ve Gökkuşağının Altında isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

İncir Ağacı dizisi Kerime Kimdir Sidal Damar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2019