Ana sayfa Dizi Yorumları Hıçkırık Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl Niçin Tutmadı Erken Final mi?

Hıçkırık Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl Niçin Tutmadı Erken Final mi?

3.270 izlendi
14

Kanal D de başlayan günlük dizi Hıçkırık Dizisi istediği gibi bir başlangıç yapamadı. Tatil günü olmasına ve alternatifleri az olmasına rağmen Hıçkırık Reyting Sonuçları istediği gibi gelmedi Kanal D de. Bu sezon dizilerinde sorunlar yaşayan ve bir çok dizisi tutulmayıp erken final yapan kanalda Hıçkırık dizisi de aynı kaderi mi yaşayacak Hıçkırık Niçin Tutmadı Erken Final mi yapacak bu sorulara yanıt verelim.

Hıçkırık Dizisi Reyting Sonuçlarını resmi kuruluş açıklayınca sizlerle detaylı olarak paylaşacağız. Ancak dizinin çok izlenmediğini, beklentilerin çok altında kaldığını da hemen yazalım sizlere. Resmi reytingler gelince Hıçkırık dizisi ile ilgili daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız bu sayfada ve sizlerinde yorumlarını alacağız.

Sitemiz yorum sitesi olduğu için sizlerin görüşleri fikirleri bizim için çok önemli. Hıçkırık Dizisi Reyting Sonuçları neden kötü geldi niçin izlenmedi bu konudaki samimi düşüncelerinizi aşağı yorum olarak yazabilirsiniz. Hıçkırık Dizisi Niçin Tutmadı Erken Final mi? yapacak sorusuna da bakalım hemen. Fox tv de ekrana gelen Komşular dizisi bir süre önce erken final kararı alarak sona ermişti.

Fox tv de bu günlük dizi tutmayınca piyasada bulunan genel yapımlarda günlük dizi sayısı oldukça azaldı. Aslında bir ihtiyaç var ama bunu doğru zamanlama ile doğru senaryo ile halka sunmak lazım. Adını Sen koy ve Beni Affet gibi diziler varken yeni bir diziyi tutturmak elbette çok zor. Atv de Beni Bırakma isminde bir diziye hazırlanıyor. Bu kadar günlük dizi ihtiyacı var mı dersiniz?

Hıçkırık Dizisi final mi sezon finali mi yapacak, Hıçkırık Dizisi neden yok tutmadı mı bitti mi niçin yayınlanmıyor gibi meraklı sorulara kısa süre sonra muhatap olmaya başlayabiliriz. Kanal D bu sezon dizilerine hiç acımıyor, reyting alamayan diziyi hemen yayından kaldırıp erken final yaptırıyor. Bu gözle bakınca Hıçkırık dizisinin çok şansı yok gibi sanki..

Biz sizlerin görüşlerini merak ediyoruz. Sizce Hıçkırık Dizisi Reytingi neden kötü Niçin Tutmadı Erken Final mi yapacak dizi? bu konulardaki samimi görüşlerinizi yazarsanız çok seviniriz. Hoşça kalın..

Hıçkırık dizisi reytingleri maalesef çok kötü geldi arkadaşlar. Totalde 1.77 reyting oranı ile 35. oldu dizi. İşte ilk gün izlenme oranı ve total sıralaması: Takdir sizlerin:

14 YORUMLAR

  1. Brezilya dizileri gibi uzayıp giden saçma bir senaryo vardı.Mantığı olmayan olaylar izleyeni bıktırdı

  2. İzleyicilerin yaklaşık%80’i dram , üzücü konuları tercih etmiyor. Çünkü kendi sıkıntıları yetiyor.
    Herzaman Romantik Komedi tutar. Ancak, oyuncular güzel ve Hikaye kaliteli olmalı.
    Hıçkırık dizisinde hem hikaye,senaryo kalitesiz, acemi ve hemde dram, üzücü, sıkıntılı konular. Sürekli kötüler galip ve ceza almıyorlar.

  3. Ben dizinin devam etmesinden yanayım. Final olmasın. Dizinin tutmamasına gelince öyle birşey yok bence. Sadece insanlar dizinin yayınlandiği saatte malum çalışıyorlar.Dolayısıyla dizinin akşam saatinde olursa beklentilerinizi karşiliycak diye düşünüyorum. Bu benim şahsi düşüncelerim. Ben keyif alarak izliyorum.Saygılarımla…

  4. Yorum yazısı tamamen yanlı bence.60 yaşındayım ve beni gençlik yullarıma götürdü.Çok güzel bir dizi..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here