Her Yerde Sen Dirim Mercan kimdir? Kim için Diziye Geldi?

Merak ettiğiniz Her Yerde Sen Dirim Mercan kimdir? Kim için Diziye Geldi? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

21 Haziran cuma akşamı kaldığı yerden devam eden Her Yerde Sen dizisine yeni katılan oyuncu Dirim Mercan kimdir? çok merak edildi.
Her yerde sen 2. bölümüyle ekranlara gelecek ve diziye 21 haziran cuma günü gelecek olan Dirim Mercanın kim olduğu merak konusu oldu. Her Yerde Sen dizisine dahil olan ve Mercan karakteri olarak karşımıza çıkan ünlü astrolog ve oyuncu Hande Kazanova konuk oyuncu olarak dizimize katılacak.

Her Yerde Sen Demir’in Arabası Ne? Markası Modeli Fiyatı Özellikleri

Fox TV’nin cuma günü yayınlanan ve Karga Seven Pictures imzalı yeni yaz dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Her Yerde Sen 21 haziran cuma akşamı 2. bölümüyle ekranlara gelecek. Geçtiğimiz haftadan beri konuşulan ve büyük ilgi gören Her Yerde Sen dizisine 2. bölümde konuk bir oyuncu katılıyor. Hal böyle olunca Her Yerde Sen kim konuk oldu? çok merak edildi.

Her Yerde Sen Dirim Mercan kimdir? Kim için Diziye Geldi?

Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümünde ekranlarda gördüğümüz Dirim Mercan, 40’lı yaşlarda flörtüz bir kadındır. Zengin bir adamın seksi ve sonradan görme karısı olan Dirim Hanım, kocalarını hep finans kaynağı olarak görmüş ve 4 koca eskitmiştir.

Her Yerde Sen Dirim Mercan kimdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2019