Ana sayfa Dizi Yorumları Gülizar Dizisi Niçin Tutmadı Neden İzlenmedi Erken Final mi Yapıyor?

Gülizar Dizisi Niçin Tutmadı Neden İzlenmedi Erken Final mi Yapıyor?

2.507 izlendi
10

Çok yakında kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Gülizar dizisi reytingleri ve oyuncu kadrosu ile merak konusu oldu. Dizinin ilk haftasından itibaren eleştiri oklarına tutulması ve izlenip izlenmeyeceği hakkında spekülasyonların devam etmesi sonrasında Gülizar Dizisi Niçin Tutmadı Neden İzlenmedi Erken Final mi Yapıyor? konusunda sizlere bilgi vermek istedik.

Gülizar Dizisi Niçin Tutmadı? Dizi aslında yanlış br gün seçti diyebiliriz. Dizinin farklı bir günde farklı bir zamanlamada olması belki gidişatını değiştirebilir daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirdi. Aynı zamanda baş roller arasındaki uyumda bir o kadar önemli. Uyumsuz demek istemiyorum ama Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat arasında daha iyi bir uyum sağlanabilir veya farklı bir başrol düşünülebilirdi.

Gülizar Dizisi Neden İzlenmedi ? Aslında izlenmedi demek pek doğru olmaz ama daha çok reyting almasını bekliyordu herkes. Ancak diğer eski diziler ve kanallardaki önemli diğer dizilerin önüne geçecek bir senaryo olmalı ki insanlarda merak uyandırsın. Kısacası Gülizar Dizisi Niçin izlenmedi dersek senaryonun daha güçlü olması gerekirdi diyebiliriz..

Gülizar Dizisi Erken Final mi Yapıyor? Bunu dememiz için Kanal D ile yapımcı arasındaki sözleşmede geçen 15 bölümlük ilk gösterim süresine bir bakmamız lazım. Dizi aslında 15 bölüme kadar olacak şekilde ayarlanmış ancak senaryo en az 30 bölümlük. Yani bu demek oluyor ki Gülizar iyi reyting alırsa 30 bölümü kadar devam edecek. Ancak bunu belirleyen en önemli unsur reytingler.. İşte o reytingleri yenmek en zorlu iş olsa gerek.

Gülizar Dizisi Niçin Tutmadı Neden İzlenmedi Erken Final mi Yapıyor?

Kanal D de ekrana gelen Gülizar farklı konusu ile dikkatleri çekse de dizi uzun süre devam edecek gibi görünmüyor. Erken final yapmasını elbette bizde istemeyiz ama bizim istemediğimiz kadar Gülizar Dizi ekibinin ve kanalında istememesi gerekiyor. Umarım yolları açık olur..

Lütfen sizlerde Gülizar Dizisi Niçin Tutmadı Neden İzlenmedi Erken Final mi Yapıyor? konusunda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bu dizi hakkında merak eden ziyaretçilerle fikirlerinizi paylaşın. Şimdiden teşekkür ediyoruz hepinize..

10 YORUMLAR

  1. Bence dizi cok iyi gidiyordu ben cok merakla diziye bakiyordum guluzar ilerde ne olacagini merak ediyordum bencede cok erken bitirdiniz cok acele etdiniz ne yazikki 3.4 bölum daha surseydi bende guluzar dizisi baya tutulurdu cok ecele ettiniz bitirmekle hata yaptiniz uzulerek sorundayimm☹☹

  2. Çok güzel eğlenceli keyifli bir diziydi…Vurdulu kırdılı kaba saba acı dolu dizilerden sonra çok iyi gelmişti…İnsanlarne çok özlemişti iyi kalpli insanlar görmeyi…. Sanatı müziği duygularını vicdanını insanlığı ne çoközlemişti…Bu dizi sanırım birilerinin işine gelmedi!!!

  3. çok sevdiğim bi diziydi ama çarşamba günü olsa süper olurdu daha eski bi dizi olan fazilet hanımla ayni geceye gelmesi kötü oldu ama yinede izlendi lütfen bitmesin çarşambaya alınsın çağan ırmak duy sesimizi

  4. Bence iyi dizi ama seneryoyu yazan arkadaş 15 20 bölüm daha iyi yazabilirdi.iflasın hemen olması iyi olmadı.oyuncu s3cimi daha iyi olabilirdi.akış olarak cok yavaş son finale yakın yapılacak seyleri one almaları dizinin hersryi belli oldu.seyircin kopması buna baglı olabir.hey3cani yasatmadılar
    Cok cabuk isler yaptilar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here