Ana sayfa Dizi Yorumları Gel Dese Aşk Dizisini Nasıl Buldunuz? Yorumlarınız

Gel Dese Aşk Dizisini Nasıl Buldunuz? Yorumlarınız

1
Gel Dese Aşk Dizisini Nasıl Buldunuz? Yorumlarınız

Gel Dese Aşk Dizisini Nasıl Buldunuz? Yorumlarınız nasıl ilk tanıtım fragmanından sonra merakla beklenen dizilerden birisi olan Gel Dese Aşk hakkında merak edilen dizi yorumlarını ve izleyicilerin görüşlerini bu sayfada topluyoruz. Gel Dese Aşk dizisi hakkında sizler de görüşleri var mı? Lütfen aşağı yazarak merak edenlere duyurun..

Gel Dese Aşk Dizisini Nasıl Buldunuz Yorumlarınız Osman Sınav’ın imzası olan Gel Dese Aşk dizisinde rol alacak Kadın başrol oyuncusu belli oldu. Başrollerin de Erkan Petekkaya, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Yiğit Koçak, Selim Gürata ve Ayşe Defne Pirinçci gibi isimlerin de yer aldığı dizide Şebnem Bozoklu Petekkaya’nın partneri oldu. Gel Dese Aşk çok yakında ATV’de !

Osman Sınav’ın hazırlamış olduğu ve yakında ATV’de yayınlanacak olan yeni dizisi Gel Dese Aşk’ın ilk tanıtım fragmanı büyük merak uyandırdı. ‘Kimse, sınanmadığı aşkın masumu değildir’ cümlesi ile yola koyulan dizinin oyuncu kadrosu da oldukça güçlü. Başrollerini Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik’in paylaştığı Gel Dese Aşk’tan ilk fragmanı buraya ekliyor ve sizlerin yorumlarını sormak istiyoruz? Gel Dese Aşk dizisini nasıl buldunuz? Beğendiniz mi?

Gel Dese Aşk Dizisini Nasıl Buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here