Ana sayfa Dizi Yorumları Fox TV Adı Zehra Dizisinin Reyting Oranları İzlenme Ab Total Sonuçları

Fox TV Adı Zehra Dizisinin Reyting Oranları İzlenme Ab Total Sonuçları

3.443 izlendi
6

Bu haftanın en çok merak edilen dizilerinden birisi olan Fox TV Adı Zehra Dizisinin Reyting Oranları İzlenme Ab Total Sonuçları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.. 24 Şubat Cumartesi günü Fox TV’de Kalbimdeki Deniz dizisinin yeri ve saatinde başlayan Adı Zehra dizisinin reytingleri ve alacağı izlenme oranları oldukça merak ediliyor.

Fox TV Adı Zehra Dizisinin baş rollerinde yer alan Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan, İnanç Konukçu Gibi oyuncuların dizisi nasıl olacak tutulup izlenecek mi yoksa Adı Zehra dizisi hayal kırıklığı mı yaşatacak izleyip göreceğiz hep birlikte. Aı Zehra isimli yeni dizinin ilk bölümü ile 24 Şubat Akşamında Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Bu arada dizinin ekrana geldiği gün yani cumartesi akşamları yayınlanan Fox TV dizisi olan Kalbimdeki Deniz dizisi cumartesiden pazartesi gününe alınmış olması belki Fox TV izleyenleri rahatsız etmiş olabilir. Kalbimdeki Deniz dizisinin Pazartesi gününe alınmış olması belki Adı Zehra dizisine bir tepki olarak insanların izlememesini sağlayabilir diyebiliriz. 

Fox TV Adı Zehra Dizisi Reyting Sonuçları Oranları İzlenme Ab Total Sonuçları nasıl oluştu?

FOX TV’de yayınlanan adı Zehra dizisinin AB ve Total bütün reytinglerini Öncelikle 24 Şubat 2018 cumartesi reytingleri den başlamak üzere her hafta burada toplayıp sizlerin analizlerine yorumlarına ve görüşlerine sunmayı istiyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Fox TV Adı Zehra Dizisinin Reyting Oranları İzlenme Ab Total Sonuçları hakkında bilgi verebilir ve düşüncelerinizi aşağı yazabilirsiniz..

24 Şubat 2018 Cumartesi Reyting ANALİZİ: Merak edilen ADI Zehra DİZİSİ 4.33 reyting ile 8. sırada yer alabildi. Gülizar ise 14. sırada yer bulabildi. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

6 YORUMLAR

  1. Super bir dizi reyting yüzünden final yapılmasın lütfen. Izleyici kitlesini düşünsünler.. Perşembe akşamları yayına alsınlar.. Severek izliyoruz

  2. Reyting yüzünden final yapmaz inshallah… Birazda severek izleyen insanlar düşünsünler lütfen.. Severek izliyoruz biz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here