Ana sayfa Dizi Yorumları Fazilet Hanım ve Kızları Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin

Fazilet Hanım ve Kızları Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin

1.396 izlendi
4

Star TV’nin cumartesi günleri yayınlanan ve çok sevilen dizisi “Fazilet Hanım ve Kızları” ekranlara veda ediyor! Alınan karar dizinin sevenlerini şok etti desek yeridir. Fazilet Hanım ve Kızları Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin diye bir kampanya başlatıp sizlere duyurmak istedik bizde tepki olarak.

Star tv de devam eden Fazilet Hanım ve Kızları dizisi düşük reytingler bahane edilerek final kararı aldı ancak izleyenler şok yaşadı. Genelde ilk 4 dizi arasında olan dizinin yerine hangi dizi gelirse gelsin bu kadar iyi bir dizi olması izlenmesi zor görünüyor. Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yaptığı, senaryosunu ise Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Fazilet Hanım ve Kızları” 50. bölümüyle 9 Haziran’da ekranlara veda edeceğini kesin olarak duyurdu.

“Fazilet Hanım ve Kızları” dizisi yeni bölümüyle cumartesi 20.00’de Star TV’de devam etse de dizinin Haziranın ilk hafta final yapacak olması dizi severleri çok üzdü. Bu yüzden de Fazilet Hanım ve Kızları Bitmesin Final Yapmasın diye bir kampanya başlatarak dizinin devam etmesi için elimizden geleni yapalım istedik.. Peki neler yapacağız derseniz:

Aslında Fazilet Hanım ve Kızları Bitmesin kampanyası tamamen sizlerin yorum ve görüşlerinin paylaşılması ile başlatılan bir kampanya olacak. Şöyle ki sosyal medyada twitter ve facebook gibi alanlarda sesimizi daha güçlü duyurmak için yapacağımız işleri sıralamak istiyorum: 1- Öncelikle aşağıya Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Final Yapmasın Bitmesin gelecek sezonda devam etsin gibi yorumlar yazıyoruz. 2- Sonra bu yorumun çıktığı sayfayı eşimiz dostumuz görsün ve haberdar olsun diye sosyal medyada sayfanın linkini paylaşıyoruz. Hepsi bu kadar..

3- Bizde sizlerin yollamış olduğu bu yorum ve görüşleri Star tv ve dizi yapımcısına göndererek – dizinin sevenleri dizileri bitmesi istiyor, Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Final Yapmasın Bitmesin gibi mailler ile kanalın ve yapımcının dikkatini çekiyoruz.. İnşallah bu güzel dizi yarıda kalmaz ve final yapmaz. Fazilet Hanım ve Kızları Bitmesin kampanyasına destek olan herkese şimdiden teşekkür ederiz.

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here