Ana sayfa Dizi Yorumları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Olacak?

1.469 izlendi
1

3 Sezondur devam eden ve oldukça sevilip izlenmeye devam eden Atv ekranlarında salı günleri yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. sezon içinde onay aldı. Bu gidişle dizi bitmeyen sürekli kendini yenileyen bir şekle girecek. Edho Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Olacak? gibi meraklı sorular gelirken dizi hakkında yeni 4. sezon için gelecek gidecek oyuncularda merak konusu oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaçıncı Bölümde Bitecek? Dizi için kesinleşmiş bir bölüm yok. Bu sezon çok kez yayınlanmamış olsa bile 104. bölüme kadar geldi ve büyük ihtimalle 105. bölümde sezon finali yaparak ekrana kısa bir ara verip yaz tatiline girecek. Elbette dizi çekmek zor bir iş ama gelen oyuncu giden oyuncu derken oldukça hummalı bir trafik oluşuyor dizilerde.. Bu yüzden gelecek sezon için yani 2018-2019 sezonunda Eşkıya dizisi yine çok iyi reytingler almaya devam edecek gibi görünüyor..

Reyting deyince aklıma geldi, sezon başında çok kez yayınlanmadığı ve maçlar dolayısı ile ertelendiği için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu sezon biter erken final yapar gibi dedikodular çok dolaşıyordu. Ancak dizinin reytingleri çok iyi gittiği için bu ihtimal ortadan kalktı. Ortalama olarak 7-8 civarında reyting alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu garantilemiş oldu. Eğer 105. bölümde sezon finali yaparsa gelecek sezon sonunda da biteceğini varsayarsak dizi toplam 140. bölümde final yapabilir.

Elbette bu rakamlar yıl sonuna kadar devam etmesi halinde gerçekleşecek olan sonuçlardır. Edho erken final yapıp yarında bırakmaz izleyicisini ama şöyle bir ihtimal var. Gelecek sezon yani 2018-2019 da Kurtlar Vadisi de yeniden ekrana gelmeye başlayacak. Haliyle benzer bir tarz olduğu için diziyi biraz olumsuz etkileyebilir. Bu arada Eşkıyaya yeni sezonda bomba isimlerin katılacağını öğrendik. Yeni sezon yeni umutlar ve oyuncularla gelecek. Yeni oyuncular belli oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Olacak? sorusuna yanıt vermeye çalıştık: Dizi 4. Sezonu ile Ekim 2018 de Atv de yine salı günleri devam edecek. 4. Sezon sonunda 140 bölüme ulaşacak olan dizi final yapmazsa 5. sezon ile devam eder ama final kararı alırsa 140. bölüm civarında final yapacaktır. Şimdilik yazacaklarımız bu kadar, sizlerde görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here