Ana sayfa Dizi Yorumları Elimi Bırakma Dizisi Oyuncu Bilgileri Kim Kimdir (Tüm Kadro)

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncu Bilgileri Kim Kimdir (Tüm Kadro)

2.073 izlendi
0

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncu Bilgileri Kim Kimdir (Tüm Kadro)yu sizler için buraya yazarak kısa bilgiler vermek istiyoruz. Oldukça geniş bir kadrosu olan Trt1 ekranlarında Temmuz ayında başlayacak olan Elimi Bırakma Dizisi Oyuncu Bilgilerini sizler için derleyip toparladık. İşte kısa kısa oyuncularımız ve rolleri:

Elimi Bırakma dizisi Cenk Çelen rolündeki: Alp Navruz Kimdir? 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da Dünyaya gelmiştir. Model olan Alp Navruz, oyunculuk eğitiminden sonra dizi ve filmlerde rol almaya başlamıştır. İlk dizisi Arkadaşlar İyidir de rol almış ama onu asıl meşhur eden dizi Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Sinan rolü olmuştur. Alp Navruz Elimi Bırakma dizisinde Cenk Çelen karakterine can verecek.

Elimi Bırakma dizisi Azra Güneş kimdir: Alina Boz bilgileri kimdir? 14 Haziran 1998 tarihinde Rusyanın başkenti Moskovada doğmuşdur. Tiyatro eğitiminden sonra Türkiyedeki ilk rolünü Cesur Hemşire dizisiyle yapmıştır. Alina Boz asıl ününü ise Paramparça’nın kadrosundaki rolü ile elde etmiştir. Son dizisi Sevdanın Bahçesi dizisi kısa sürse de Alina Boz güzelliği ve oyunculuk başarısı ile Elimi Bırakma dizisinde Azra Güneş olarak sevenleri ile buluşacak.

Elimi Bırakma dizisi Feride Çelen: Seray Gözler (Feride ÇELEN) kimdir? 1961 yılında Adana’da doğan Seray Gözler bir çok dizi ve filmde rol alsa da en son Hayat Şarkısı dizisinde uzun süre başarılı bir performans göstermiştir..

Elimi Bırakma dizisi Serap rolündeki Ebru Aykaç kimdir? 7 Şubat 1975 de Manisa’ da doğan oyuncumuz bir çok dizi kadrosunda yer almıştır. Son dizisi fox tv de yayınlanan Kırlangıç Fırtınası dizisi olmuştur.

Elimi Bırakma dizisi Cansu rolündeki: Cemre Gümeli kimdir? 1991 yılında İstanbulda doğmuş olan güzel oyuncu İstanbul Bilgi Üniv. Sanat ve Kültür Yönetimi Bölümünü bitirmiştir. Güzel oyuncu Cemre Gümeli daha önce Tatlı İntikam dizisinde ve Servet dizisinde roller almıştır.

Elimi Bırakma dizisi İpek Filiz Yazıcı Kimdir bilgileri? İpek Filiz Yazıcı, 2001 tarihinde İstanbul’da doğmuş ve 2016 yılında rol aldığı Babam ve Ailesi dizisinde ilk deneyimini yaşamıştır. Daha sonra yine fox tv de yayınlanan ancak erken final yapan Kayıtdışı dizisinde rol alan İpek Filiz Yazıcı oldukça güzel bir oyuncudur.

Elimi Bırakma dizisi Cemre Baysel: Kimdir? Cemre Baysel, 1999 yılında İzmir’de doğmuştur. Eğitimine Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde devam etmektedir. İlk dizisi Yeşil Deniz dizisidir daha sonra ise İsimsizler dizisinde rol almıştır. Trt ekranlarındaki cuma günü tarih dizisi olan Payitaht Abdülhamid de firuze karakteri ile ön plana çıkmıştır..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here