Ana sayfa Dizi Yorumları Çukur Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Çukur Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Ayrılan Oyuncular Kimler?

1.611 izlendi
0

Pazartesi akşamlarına adeta damga vuran ve oldukça sevilip tutulan Çukur dizisi hepimizin ortak noktası oldu diyebiliriz. Söz dizisi gibi güçlü bir yapımla boy ölçüşen ve hatta zaman zaman reytinglerde geride bırakan Ay Yapım’ın sevilen dizisi Çukurdan izleyenlerine müjdeli haberler geldi. Çünkü Daha Önce Çukur dizisinin 39. bölümde senaryosunun biteceğini ve final yapacağını duyurmuştuk.

Ancak gelen güzel reyting haberlerinden sonra Çukur dizisinin 2. sezonda da devam etmesine ve 39. bölümde değil 60. bölümde bitirilip 2. sezon sonrasında final yapmasına karar verildi. İyi gelen reytingler ve insanların hemen bitirilmesin, böyle güzel diziler her zaman bulunmuyor şeklindeki arzu ve istekleri bunda etkili oldu ve Ay yapım dizinin süresini uzattı.

Pazartesi akşamları Show TV’de ekrana gelen Çukur dizisi 12 oranındaki reytinglere kadar ulaşmış ve oldukça sevilmiş ve izlenmişti. Çukur dizisinin başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Kubilay Aka ve Alperen Duymaz gibi önemli oyuncular paylaşıyor. Peki bu oyunculara yeni sezonda kimler dahil olacak kimler diziden ayrılacak bu konuda sizlerinde merak ettiği hususları aydınlığpa çıkarmak ve gelen giden oyuncuları sizlere yazmak resimli olarak paylaşmak istiyoruz.

Çukur sadece bir dizi değil bir yaşam tarzı haline geldi, Sokakta şehirde her yerde tsört ve farklı figürlerini görmek mümkün. Bu yüzden dizi sadece pazartesi günlerinin en çok izlenen dizisi olarak dikkat çekmiyor aynı zamanda duvar yazıları ile işaret ve dövmeleri ile de bir tarz göstergesi haline geldi. ‘Çukur’ dizisi yeni 2. sezonda sürpriz yeni oyuncuları konukları ve ayrılan çıkan oyuncuları ile adından söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Vartolu gibi herkesin sevdiği bir kötü karakter bile neredeyse dizinin başrolü olan Yamaçı sollayıp geçiyorsa dizi gerçekten tutmuş halk tarafından sevilmiş demektir. Bizde bir şekilde, yeni sezonda da devam edecek olan bu sevilen dizi ile ilgili haberleri ve gelen giden oyuncuları Çukur Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Ayrılan Oyuncular Kimler? başlığı altında sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Çukur Dizisine 2. Yeni Sezonda Gelen Giden Ayrılan Oyuncular Kimler?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here