Ana sayfa Dizi Yorumları Çocuklar Duymasın Final mi Sezon Finali mi Yapacak, 2018-19 da Devam Edecek...

Çocuklar Duymasın Final mi Sezon Finali mi Yapacak, 2018-19 da Devam Edecek mi?

1.481 izlendi
0

Pazar Akşamları Kanal D’de yayınlanan ve oldukça sevilen Çocuklar Duymasın dizisinin 2017/2018 sezonunda final mi yapacak yoksa sezon finali yapacağı merak konusu oldu. Çocuklar Duymasın Final mi Sezon Finali mi Yapacak, 2018-19 da Devam Edecek mi?  sorusu çok sorulmaya başlanınca bizlerde sizler için yeni bir içerik açarak durumu özetleyelim dedik.

2018-2019 sezonunda devam edecek mi yoksa tamamen bitecek mi merak konusu oldu. Sevilerek izlenen ve her hafta reytinglerde başarılı sonuçlar alırken diğer dizileri de korkutuyor aldığı oranlar ile.. Çocuklar Duymasın dizisi önceki sezonlarda da yayınlanmış ve Türk halkının büyük kesimince sevilip sayılmıştır. Kanal D ekranlarında bu sezon en istikrarlı dizilerden birisi olan bir ara sezon finali yapacağı hatta erken final yapıp tamamen biteceği söylense de daha sonra reytingleri toparlayan dizi Kanal D ekranlarında gelmeye devam ediyor.

Televizyon tarihinin En eski dizilerden birisi olan ve hala kadrosunu kaybetmeden Kanal D’de devam edip ekrana gelen Çocuklar Duymasın aldığı başarılı reytingler sonrasında gelecek sezon içinde kanal diye tarafından devam etme kararı alındığını sizlere bildirmek isteriz. Çocuklar Duymasın 2018-19 da Devam Edecek mi? sorusuna aldığı son reytingleri sizlerle paylaşarak cevap vermeyi istiyorum.. İşte dizinin son haftalardaki reytingleri:

Diziye son olarak Tutku ismindeki çalışan personelin gelmesi ve Haluku Meltemden ayırmaya çalışması daha çok izlenmeye başlamış ve Tutkuya tepkiler olsa da diziye renk katmıştır. Havucunda yenilenmesi biraz tepki getirse de kısa sürede izleyici alışacaktır. Zaten Kanal D kolay kolay dizileri sonraki  sezonlarda ekrana getirmeye devam etmiyordu.

Ancak Çocuklar Duymasın dizisinin almış olduğu başarılı reyting oranlarının devamında dizi yapımcısı olan Mint yapım ile görüşen ve gelecek sezon için de anlaşmaya varılan Çocuklar Duymasın dizisini eğer büyük bir aksaklık olmaması durumunda 2018 mayıs ayında sezon finali yaparak yaz tatiline girecek ve eylül 2018 de de okulların açılması ile birlikte yeniden ekranlara geleceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

2018-2019 yılında devam kararı alan Çocuklar Duymasın dizisi izleyicileri dizinin devam edip etmeyeceğini bilmedikleri için Çocuklar Duymasın devam edecek mi Çocuklar Duymasın Final mi Sezon Finali mi Yapacak, 2018-19 da Devam Edecek mi? Çocuklar Duymasın bitecek mi 2018-2019 sezonunda Çocuklar Duymasın dizisi var mı yok mu gibi birçok sorular sorarak meraklarını gider niye çalışıyorlar.

Sizler de bu konudaki yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz Şimdiden teşekkürler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here