Ana sayfa Dizi Yorumları Çocuklar Duymasın 2018-2019 da Bitecek mi Final yapacak mı Devam mı Edecek?

Çocuklar Duymasın 2018-2019 da Bitecek mi Final yapacak mı Devam mı Edecek?

1.775 izlendi
6

Kanal D ekranlarında devam etmekte olan pazar günleri yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisi bitecek mi devam edecek mi 2018-2019 sezonunda final mi olacak yoksa kaldığı yerden devam mı edecek konusunda meraklı sorular var onlara cevap vermek istiyoruz. Pazar Akşamları Kanal D ekranlarının komedi dizisi olan Çocuklar Duymasın Bu sezon da oldukça iyi izlenme oranları ile yine dikkatleri üzerine topladı.

Diziye sonradan dahil olan havuç ve Duygu karakterleri ile birlikte tutku ve rüzgar isimli oyuncular da diziyi renklendirdi. Bir önceki sezonlara göre oldukça iyi izlenme oranlarına yani reytinglere ulaşmasını sağladı diyebiliriz.. Her hafta 5 üzerindeki Total reytingleri ile oldukça iyi izlenen dizi gelecek sezonun da resmen biletini almış oldu.

Birçok dizi 4 altındaki reytingleri kısa sürede erken final yaparken Çocuklar Duymasın eski bir dizi olmasına ve hemen hemen aynı konuları işlenmesine rağmen Türk halkı  tarafından Çok sevilip tutuldu ve bu sezonda oldukça izlenme rakamlarına ulaştı. Böylesine izlenen bir dizinin kısa sürede bitmesi final yapması elbette beklenmezdi. Mint yapım Kanal D ile sözleşmesi uzatarak Çocuklar Duymasın dizisinin 2018-2019 yılında da devam edeceğine karar verdi. yani Çocuklar Duymasın yeni sezonda daha Kanal D’de pazar Akşamları kaldığı yerden devam edecek.

Haluk ve Meltem karakterlerinin oldukça baskın olduğu yeni rollerinde diziye iyi adapte olduğunu düşünürsek gelecek sezon için de dizi izlenme oranları bakımından reyting bakımından 1 sezon daha rahat bir şekilde götürecek gibi görünüyor. Pazar akşamları çok kaliteli dizilerin olmaması sadece savaşçı ve cennetin gözyaşları gibi dizileri rakip olarak ortada olmasından dolayı Çocuklar Duymasın’ın izlenme oranları da hayli yüksek çıkıyor.

Mesela Pazartesi günü gibi söz ve çukur dizileri yanında Siyah Beyaz Aşk ve kırgın çiçekler gibi diziler güçlü diziler olsa Çocuklar Duymasın Elbette zorlanırdı. Ancak pazar günleri çok büyük rakipler olmadığı için bakacak da fazla bir dizi olmadığı için Çocuklar Duymasın izlenmeye ve beğenilmeye devam etti.

2018-2019 sezonunda da Kanal D ekranlarında yine Haluk ve Meltem’i, havuç ve duyguyu, onların yanında Tutku’yu da izlemeye devam edeceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. ÇOCUKLAR DUYMASINDA YENİ KİŞİLER GÖRMEK İSTİYORUZ MESELA SELAMİ YANİ ÖZGÜR OZAN DİZİYE DAHİL OLSA DAHA İYİ SELAMİ HALUK İKİLİSİ DAHA İYİYDİ ZERO YANİ VOLKAN PEK ÇEKİCİ DEĞİL SELAMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here