Ana sayfa Dizi Yorumları Börü Reyting Sonuçları Dizi Neden İzlenmedi Niçin Tutulmadı? (Star Tv)

Börü Reyting Sonuçları Dizi Neden İzlenmedi Niçin Tutulmadı? (Star Tv)

3.869 izlendi
6

Börü yayın hayatına başladı nihayetinde. Uzun süredir tanıtım fragmanları dönüyordu star tv de ve Dağ 2 filminin yapımcıları bakalım bu yeni dizi ile nasıl bir başlangıç yapacaklar. 28 Şubat 2018 çarşamba günü reytingleri Börü dizisi için oldukça önem arzediyor. Çünkü Börünün yayınlanacağı ilk gün olduğu için meraklı gözlerle diziyi bekleyenler reytingleri de oldukça merak ediyor.

Börü Reyting Sonuçları Nasıl? Sen anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerle mücadele etmesi gerektiğinden dolayı dizinin işi oldukça zor. Çünkü bu diziler reytingleri silip süpürüyor adeta. Özellikle Sen anlat karadeniz 21.5 total reyting ile yakın rakibi Dirilişe büyük bir fark atmıştı.

Börünün başladığı gün aynı zamanda Kanal D’de ekrana gelen Meryem dizisi ve kızlarım için dizileri de final yapıyor. Bu dizilerin final bölümleri olduğu için son bölümleri de ister istemez izleyici tarafından Merak edilecek olan Meryem ve kızlarım için dizileri Kanal D’de final bölümleri merak edilmesi sonrasında Börü dizisinin çok fazla izlenmeyeceği Diriliş ve sen anlat Karadeniz’in gölgesinde kalacağı söyleniyor.

Börü Reyting Sonuçları nasıl

Börü Dizisi Neden İzlenmedi Niçin Tutulmadı? (Star Tv)

28 Şubat’ta Börü dizisinin alacağı reyting oranları herkes tarafından merak ediliyor.. Börü oldukça zor bir günde yani çarşamba gününde reyting almaya çalışacak. Diriliş bile zorlanıyor reyting bulmakta, zorlanıyor demeyelim de zaten pastayı Diriliş ve Sen Anlat Karadeniz dizileri alıyor. Haliyle Börüyü kim izleyecek?

28 Şubat 2018 de Börü dizisinin başladığı gün Sen anlat Karadeniz’in Rekorlar kırdığı bir günde Diriliş Ertuğrul’un reytingleri düşürmediği ve kızlarım için ile Meryem dizilerinin final yaptığı bir final gününde Börü dizisi izlenir mi sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Börü dizisinin alacağı resmi reyting oranları yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız ve Börü dizisinin tutup tutmadığını reyting alıp almadığını AB ve Total oranlarını sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Sizlerin de yorumlarını bekliyoruz.

6 YORUMLAR

  1. Ülkemizde virüs gibi ger yere yayılan cemaatlere vurgu yapmıştı BÖRÜ o yüzden sona erdirildi. Fetö bitti Sülocular yerlerini aldı.

  2. gerizekalı aysin askerimiz polisimiz olmasa nah izlersin o filmi sktr git bşka ülkede izle boktan şeyleri izleyn anca pöh candır bu vatanın evlatları olmasa bok yaşarsınız ….. pöh eşiyiz iyi bilirizz nhe mutlu türküm diyene TR

  3. 3 iq lu tiplerin cakma tarih cakma delikanlılık filmlerine olan merakından dolayı kaliteli yapımların gözardı edilmemesi gerekiyor. börü candır

  4. Koyun kısmının anlamayacağı bir dizi olduğu için izlenmemesine şaşırmadım. Baksana istanbullu gelini isteyen vatandaş yazı yazmaktan bile aciz işin kötüsü bunun gibilerde oksijen tüketiyor.

  5. Bence boru kaldirilsin bakmadim tarzim degil sikici cok kalksin yoksa Star bakmam istanbullu gelin cok seviyorum hicbirzaman bitmesin yoksa Star a bakmam boru soz kalksi

  6. 6 bölüm sonra televizyon ile alakası kalmayacak sinema filmi olaçağı için problem değil.
    Zaten bizim milletimiz kaliteli dizi nedir bilmez izlememesi doğal onlara ağır aşk temalı dizi lazım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here