Ana sayfa Dizi Yorumları Bizim Hikaye Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Bizim Hikaye Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

4.329 izlendi
4

Fox tv de devam eden Bizim Hikaye Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? sorusuna cevap vermeye çalışacağız bu konumuzda. Fox TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan bizim Hikaye dizisi izleyiciden büyük takdir aldı. Perşembe dizileri içinde oldukça sevildi ve reyting oranları ile de çok tutuldu. Perşembe günleri reytinglerde ilk sırada yer alan dizi Fox TV’nin en güzide dizilerinden birisi olduğu gibi birden fazla sezon yayınlanması da kesinleşti.

Bizim Hikaye dizisi ne zaman bitecek kaç bölüm sürecek gibi sorular aslında bu sezon sorulmayacak sorular, çünkü dizi gayet güzel gidiyorken erken final yapar mı yoksa 2. Yeni sezonunda fox da devam edecek mi gibi sorular anlamsız kalıyor reytinglerde birinci devam ettiği için. Bu sorulara cevap verebilmek için öncelikle dizinin toplamda kaç bölümden ibaret olduğunu hatırlatmamız gerekecek..

Bizim Hikayenin orijinal versiyonu olan Shameless Amerika’da yayınlanmış ve yaklaşık 6 yıl boyunca devam etmiş uzun bir dizi olduğu için ülkemizde bizim hikaye adıyla yayınlanan dizinin de 6 yıl sürüp sürmeyeceği oldukça merak ediliyor. Şimdiden söyleyelim ki ülkemizde bizim Hikaye dizisi 6 yıl devam etmesi oldukça güç görünüyor, bizim tahminimizi sorarsanız bize göre 2 sezon ancak devam eder Bizim Hikaye dizisi. Gelecek yıl yani 2018-2019 sezonunda da kaldığı yerden 2. sezonuyla devam eder ama daha fazlası gelmez diyoruz kesinlikle.

Bizim Hikaye Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

2 sezon sürmesi garanti olan bizim Hikaye tam olarak kaç bölüm sürer şimdiden bişey demek çok zor olsa da ortalama olarak 75. bölümde final yapmasını bekliyoruz. Daha fazla uzaması imkansız değil ama oldukça zor, yeni diziler oldukça zorlayacaktır diziyi. Burak Deniz ve Hazal Kaya’nın baş rolünde oynadıkları Bizim Hikaye dizisi yayınlandığı ilk haftadan beri oldukça yüksek oranda reyting alarak Her perşembe en çok izlenen dizi olmayı başardı.

Bu yüzden reytinglerde böyle başarılı bir dizinin bir sezonda bitmesi mümkün değil. Bizim Hikaye dizisi erken bitmez, Bizim Hikaye dizisi erken finalde yapmaz. Çünkü bu kaliteli yapım en az 2 sezon sürecek bu yüzden dolayı Mayıs 2019 yılına kadar Bizim Hikaye dizisi garanti olarak devam edecektir. Yeni diziler ve programlar belki Bizim Hikaye dizisini reytinglerde biraz düşürebilir ama buna rağmen uzun süre devam edecek ve tahmini 75. bölümde final yaparak 2. sezonun sonunda izleyicilere veda edecektir. İşte son haftalarda dizinin aldığı reytingler de sizlere fikir verebilir:

Bizim Hikaye Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? diyen merak edenler varsa dizi bitmesin diye Bu sayfayı sosyal medyada Facebook Instagram ve Twitter hesaplarınızda paylaşabilir Bizim Hikaye Dizisi Bitmesin Erken Final Olmasın uzun yıllar Devam Etsin konusunda Destek Kampanyasına destek verebilirsiniz.. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya ekleyebilir bizimle ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Bizim Hikaye Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? Sizlerinde yorumlarınızı bekliyoruz..

4 YORUMLAR

  1. Bence daha eglenceli olabilir oyuncu kadrosu iyi senarist basit oynalarla işi yürutebilir.asil diziyi biraz daha yakindan incelemeleri öneririm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here