Ana sayfa Dizi Yorumları Bir Mucize Olsun Reytingleri Neden Düşük Niçin Tutulmadı İzlenmedi?

Bir Mucize Olsun Reytingleri Neden Düşük Niçin Tutulmadı İzlenmedi?

7
Bir Mucize Olsun Reytingleri Neden Düşük Niçin Tutulmadı İzlenmedi?

FOX TV’de 6 Nisan Cuma günü başlayan ve Şevkat Yerimdar dizisinin yerine yayınlanan Bir Mucize Olsun dizisinin reytingleri ilk bölümü itibariyle pek iç açıcı olmadı. her ne kadar meraklı gözlerle izleyenler diziyi reytinglerde 8. sıraya getirmiş olsa da sonraki haftalarda dağılan merak ile birlikte dizinin reytingleri de oldukça düşecektir.

Bir mucize olsun reytingleri ilk bölümde ilk 3 sırada yer alsaydı uzun vadede düşünebilir ancak görülen o ki 4 oranına bile ulaşmayan reytingler bir mucize olsun dizisini Gerçekten mucize bekler hale düşürecek durumda görülüyor. dizinin başrolleri su kutlu ve Furkan Palalı diziye istenen ivmeyi kazandırmış değil. senaryosu da Biraz merak edilse de sürükleyici ve insanın başından ayıramayacak bir senaryo olarak göremedik.

Bununla birlikte cuma günleri televizyonda yayınlanan Birçok program izleyiciyi fazlasıyla hapsetmiş durumda. buna bir de FOX TV’de Şevkat Yerimdar gibi güzel bir dizinin erken sezon finali yapmasıyla küsen FOX TV izleyicisi de eklenince bir mucize olsun Biz de yeteri kadar izlenmeyecek ve kısa sürede erken final yapacak.


Dizinin almış olduğu Reyting sonuçlarına aşağıda sizlerle paylaşacağız ancak bundan sonraki haftalarda dizine kadar devam edebilir kaç bölüm sürebilir düşük reytinglere dayanabilir mi açıkçası Bizler de çok bilmiyoruz ancak elinde çok fazla dizisi kalmayalım FOX TV yeni diziler yerine elinde bulunan dizilere öncelik vermeli ve onları korumayı bilmelidir. Aksi takdirde küskünler Ordusu ve ne zaman final yapacağı belli olmayan dizileri ile FOX TV çok fazla izlenmeyecektir.

Bir Mucize Olsun dizisinin reytinglerini güncel olarak size burada tutmaya devam edeceğiz, diğer haftalarda Bir Mucize Olsun dizisi hakkında yorum ve görüşlerimizi buraya yazıyor olacağız. işte ilk bölümünden itibaren aldığı reytingler.

7 YORUMLAR

  1. Bence güzeldi ama hakkı yenildi.zamanla tutacaktır beklememeliydi.harikaydı hayal kırıklığına uğradım doğrusu.

  2. Bence güzeldi ama hakkı yenildi.zamanla tutacaktır beklememeliydi.harikaydı hayal kırıklığına uğradım doğrusu.

  3. Çok guzl bir dizi final olması yanlış bnce daha ilerde izlenebilir di bn TV izlemedigime rağmen dizi yi çok beğendm gerçekten

  4. bir mucize olsun cok guzel bir dizi. az sabr edin ireliyen zamanlarda reyting toplar. merak etmeyin. iyi gunler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here