Bir Aile Hikayesi İzlendi mi Tutuldu mu izleyici Yorumları Nasıl?

Merak ettiğiniz Bir Aile Hikayesi İzlendi mi Tutuldu mu izleyici Yorumları Nasıl? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Fox tv de 9 Mart 2019 cumartesi akşamı başlayan yeni dizi Bir Aile Hikayesi İzlendi mi Tutuldu mu izleyici Yorumları Nasıl? diye merak edenleri bu sayfada yorum yapmaya ve izlenimleri hakkında detaylı olarak sizlere yazmaya ve yorumlar ile tüm izleyicilerin bilgilerini detaylı izlenimlerini almaya çalışacağız.Bir Aile hikayesi reyting sonuçları

Bir Aile Hikayesinin Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu izleyici Yorumları Nasıl?

Fox tv de cumartesi akşamları reyting kovalayacak olan Bir Aile Hikayesi dizisi ilk bölümü ile 9 Mart cumartesi ekrana geldi. Dizi İzlendi mi Tutuldu mu Bir Aile Hikayesi izleyici Yorumları Nasıl? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak bizlerle paylaşın. Şimdiden teşekkür ederiz yorumculara..

Bir Aile Hikayesi Dizisini nasıl buldunuz izlendi miBir Aile Hikayesi dizisinin oyuncu kadrosuna bakacak olursak oldukça güçlü görünüyor. Baş rollerinde Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Duygu Yetiş ve Alper Saldıran gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Bir Aile Hikayesi dizisi hakkında izleyici yorumları oldukça önem arzediyor. Nasıl buldunuz beğendiniz mi izlediniz mi diziyi lütfen bize yazın yorum olarak.

YENİ DİZİ “BİR AİLE HİKAYESİ” SONA ERDİ!
• Diziyi nasıl buldunuz?
• Sizce dizi tutar mı?
• İlk bölüme 10 üzerinden kaç verirsiniz?
• İzlemeye devam edecek misiniz?
“Bir Aile Hikayesi” yeni bölümleriyle her cumartesi 20.00’de Foxtv’de!

9 MArt 2019 cumartesi reytingleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Aile Hikayesi İzlendi mi Tutuldu mu izleyici Yorumları Nasıl? (3 Yorum)

  1. Derya karekterı kesınlıkle çıkarılmalı çünkü dızıyı çıkaracaM hayatımdan saçma sapan bır karakter ve oyuncu

  2. Guclu bir oyuncu kadrosu var her sahnesinde ayri bir lezzet ayri bir tat var cok derinlikli cok ince mesajlar var .Her oyuncu oyunun hakkini fazlasiyla veriyor. Biz coj begenerek izliyoruz

Eklenme Tarihi: 9 Mart 2019