Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tutulur mu İzlenir mi Reyting Alır mı?

Merak ettiğiniz Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tutulur mu İzlenir mi Reyting Alır mı? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Star TV’nin iddialı dizisi Benim Tatlı Yalanım dizisi 13 Haziranda başlıyor. Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tutulur mu İzlenir mi Reyting Alır mı? sorusu merak edilmeye başlandı. Benim Tatlı Yalanım Dizisi oldukça çekici bir yaz dizisi olarak Tutulur mu seyirci tarafından İzlenir mi iyi Reyting Alır mı? sorularına yanıtlar vereceğiz dizinin başlaması ile birlikte.

Benim Tatlı Yalanım Reyting Sonuçları Nasıl? Dizi İzlendi mi TIKLAYIN?

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ünlüer, Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Ali Yoğurtçuoğlu ve Cem Zeynel Kılıç’ın paylaştığı yapımın kadrosuna daha önce ‘Diğer Yarım’, ‘Bedel’, ‘Seviyor Sevmiyor’ ve son olarak başlamadan iptal edilen ‘Verda’da rol alan Gonca Sarıyıldız dahil oldu.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tutulur mu İzlenir mi Reyting Alır mı?

Çok fazla yaz dizisi yok 2019 yazında yayınlanacak 5-6 dizi olduğu için ilgi göreceğini ve iyi izlenme oranlarına ulaşacağını düşünüyoruz. Benim Tatlı Yalanım, 13 Haziran perşembe günü Star’da başlıyor! Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tutuldu mu İzlendi mi Reytingleri nasıl sorularına yanıtlar vereceğiz yeni bölümlerle birlikte.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tutulur mu İzlenir mi Reyting Alır mıBenim Tatlı Yalanım Dizisi Tutulur mu İzlenir mi Reyting Alır mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019