Ana sayfa Dizi Yorumları Benim Tatlı Yalanım Dizisi Aylin Kayra ve Nejat’ı Neden Terketti?

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Aylin Kayra ve Nejat’ı Neden Terketti?

0
Benim Tatlı Yalanım Dizisi Aylin Kayra ve Nejat’ı Neden Terketti?

13 Haziran perşembe akşamı star tv de başlayan dizilerden birisi olan Benim Tatlı Yalanım Dizisi Aylin Kayra ve Nejat’ı Neden Terketti? sorusu oldukça gündemde kalacak. Benim Tatlı Yalanım dizisindeki Aylin Kimdir? Benim Tatlı Yalanım Kayra’nın Annesi Aylin, Benim Tatlı Yalanım Nejat’ın Eski Eşi Aylin neden terkedip gitti sorularına yanıt vereceğiz bu konuda.

Benim Tatlı Yalanım dizisi oldukça güzel bir yaz dizisi olarak başladı. Dizide baş rolde olan Nejat dizinin terkedilip kalmış erkek başrolü ve kızı Kayra ile birlikte yaşıyor. Kayra sürekli annesi Aylini sorarken babası ona Aylini değil Sunayı bulup geliyor. Suna ve Nejat aşk yaşamaya başlarken Aylini kızına getiremeyen Nejat ona çok daha iyi anlaşacağı Sunayı getirir.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Aylin Benim Tatlı Yalanım Dizisi Aylin Kayra ve Nejat’ı Neden Terketti?

Benim Tatlı Yalanım Dizisinde Aylin ile Nejat’ın arasındaki şiddetli geçimsizlik sonrası Aylin evi terkedip gider. Aklı başkasındadır çünkü. Neden Terkedip gider ki bir kadın kızını ve kocasını bırakıp 🙂 Benim Tatlı Yalanım Dizisi Aylin Kayra ve Nejat’ı Neden Terketti? daha detaylı bilgiler için Tıklayın >>> Benim Tatlı Yalanım Aylin Kimdir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here