Ana sayfa Dizi Yorumları Babil Dizisini Nasıl Buldunuz, Beğendiniz mi Yorumlarınız Nedir?

Babil Dizisini Nasıl Buldunuz, Beğendiniz mi Yorumlarınız Nedir?

9
Babil Dizisini Nasıl Buldunuz, Beğendiniz mi Yorumlarınız Nedir?

Star TV ekranlarında 17 Ocak cuma günü yayınlanmaya başlayacak olan Babil dizisinin izleyici tarafından nasıl bulundu beğenilip beğenilmediği reytinglerinin nasıl olduğu ve Babil dizisinin yorumları görüşleri hakkında bu sayfada sizlerle detaylı bir şekilde paylaşım yapmak ve sizlerin de görüşlerini alarak Babil dizisi ile ilgili bilgileri izleyici fikirlerini ve diziyi izleyenlerin yorumlarını almak ve paylaşmak istiyoruz.

Babil dizisi izleyici yorumlarıBabil Dizisini Nasıl Buldunuz

Star TV ekranlarında 17 Ocak cuma günü başlayacak olan ve 1. Bölümü ile yayınlanan Babil dizisinin yapımcılığını ay yapım’ın yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor. Babil dizisinin senaryosunu Nükhet Bıçakçı üstlenirken Babil dizisinin başrollerinde Halit Ergenç Ozan Güven Aslı Enver Nur Fettahoğlu Mesut akusta Birce Akalay Selahattin Paşalı veda Yurtseven ve Beren kasımoğulları gibi önemli oyuncular paylaşırken dizinin nasıl bir reyting alacağı izlenip izlenmeyecek i merak edilmeye başlandı.

Öncelikle Babil dizisi izlenir mi reyting alabilir mi cuma günü yayınlanan hercai arka sokaklar ve Güldür Güldür Show gibi çeşitli dizi ve programların arasında yüksek reytinglere ulaşabilir mi oldukça zor görünüyor ancak başka bir günde yayınlanmasının mümkün gözükmediği Babil dizisinin en şanslı gün olarak cuma günü seçildi ve Star TV daha önce cuma günleri sevgili geçmiş dizisi ile başarısız olsa da 2020 yılının ilk dizisi olarak Babil dizisini cuma günleri yayınlamaya başladı.

Babil Dizisini Nasıl Buldunuz, Beğendiniz mi Yorumlarınız Nasıl?

Babil dizisi hakkında yorumları görüşleri izleyicilerin beğenip beğenmediğini diziyi izledikten sonra buraya yazmalarına ve Babil dizisi hakkında fikirlerini diğer okurlarımızla paylaşmalarını rica ediyoruz. Bu sayfayı Babil dizisinin yorum sayfası olarak ortaya koymak ve dizinin nasıl bir başarı gösterdiğini izleyiciler tarafından sevilip sevilmediğini diğer yorumcularımızla paylaşabilirsiniz.

Babil Dizisini Beğendiniz mi Yorumlarınız NasılBabil dizisini beğendiniz mi izlemeye değer mi izlemeyen kişilere tavsiye eder misiniz bu konular hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

9 YORUMLAR

  1. Oyuncuları daha önce severek izliyordum ama bu dizide onlardan da soğudum kanal değiştirirken denk geldiğimde bile çabucak değiştiriyorum

  2. Konuşu sürükleyici değil hiç beğenmedim daka önce takip ettiğin dizilerin oyuncularına bile antipatik buldum hiç inandırıcı degiller

  3. Güzel iddialı bir dizi tek takıldığım ünüversite hocasının bu kadar saygısızca apar topar saygısızca kapı dışarı atılması hiç hoş olmamış😌

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here