Ana sayfa Dizi Yorumları Avlu Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Tarihi Belli mi?

Avlu Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Tarihi Belli mi?

2.079 izlendi
3

Star TV’nin sevilen dizisi Avlu Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak Tarihi Belli mi? sorusuna yanıt vereceğiz. Bugün ”Avlu”nun sezon finali tarihi belli oldu! bu yüzden de artık yeni sezon onayı alan ve gelecek sezonda kaldıgı yerden sürecek olan Avluda neler olacak neler yaşanacak yeni sezonda sizlere duyuracağız buradan.

Star tv de perşembe akşamları yayınlanan ve oldukça güzel bir reyting yakalayan dizide gelecek sezon için oyuncu takviyeleri de yapılmaya başlandı. Avlu Dizisi Yeni Sezonda diziye dahil olan oyuncuları Avludan ayrılan oyuncuları sizlere ayrıca duyuracağız. Avlu dizisi 2. sezon gelişmelerini ve yeni oyuncular ile yeni bilgileri sizlere bu sayfadan duyuruyor olacağız.

Yapımcılığını Limon Film’in yaptığı Avlu dizisi Perşembe akşamlarına ayrı bir soluk getirdi. Farklı konusu ve oyunculuk tarzı ile daha önce yapılmamış bir dizi ortaya çıkaran yönetmen Yüksel Aksu’nun üstlendiği bu başarılı dizi reytinglerde de çok iyi bir derece yaptı.

Genellikle 2. veya 3. sırada olan Avlu dizisi hem oyuncuların gerçeklik düzeyi hemde sahneleri ile adeta diğer dizilere örnek teşkil ediyor. Avlu Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak sorusuna da hemen yanıt verelim: Dizi büyük bir aksilik olmazsa 27 Eylül 2018 perşembe akşamı yeni 2. sezona başlayacak.

Rakiplerine havlu attıran Avlu dizisinin kadrosunda Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Kenan Ece, Ayça Damgacı, Şeyla Halis, Çağdaş Onur Öztürk ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi 11. bölümüyle 7 Haziran’da ekranlara ara verecek ve sezon finalinin ardından yaklaşık 3 ay tatil yapacak. Tatil sonrası Avlu dizisi yeni sezon çekimlerine başlayacak.

”Avlu” yeni bölümüyle perşembe 20.00’de Star TV’de devam edecek. Yeni sezonda Kurtlar vadisi başlayacakmış Avlu dizisi biraz zarar görebilir mi sizlerde Avlu Dizisi Yeni Sezon 2. sezon hakkındaki yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Şimdiden teşekkürler..

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here