Ana sayfa Dizi Yorumları Avlu Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi Mi Tuttu Mu İzleyici Yorumları

Avlu Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi Mi Tuttu Mu İzleyici Yorumları

2.533 izlendi
6

Avlu Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi Mi Tuttu Mu İzleyici Yorumları… Avlu dizisi perşembe akşamları yayınlanmaya başlıyor.  Star tv ekranlarında yayınlanacak olan Avlu dizisi ilk bölümü ile tüm seyircilerin tüylerini diken diken etti. Konusu ve oyunculukları ile dikkatleri üzerine çeken Avlu dizisi kaç bölüm sürecek? Reytingler bunu belirleyecek bir faktör tabiki. Ama dizide yer alan bazı sahneler seyircileri rahatsız edecek mi? Hapishane ortamı ve orada yaşananların konu edildiği dizi seyircileri ve yayın saati ile çocukları bile ilgilendiriyor.

Avlu dizisinde çok abartılı sahneler olmazsa şiddet küfür gibi reytinglerinin iyi olacağını düşünüyoruz. Çünkü yıllar önce yayınlanan bir hapishane dizisi çok beğenilmişti. Hapishane ortamında yaşanan dramlar üzüntüler gelen herkesin farklı hikayesi seyirciyi hem ağlatıp hem izletmişti. Bu dizi de böyle olacaktır diye umuyoruz. Avlu dizisi 29 mart perşembe akşamından itibaren Star tv ekranlarında yayınlanacak.

Avlu dizisi başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse ve Kenan Ece oynayacak. Fragmanda bile şiddet sahnelerinin ağırlıklı olacağı anlaşılıyor.  Avlu dizisi yönetmenliğini Yüksel Aksu yapıyor. Limon Film imzalı dizinin genel konusu ise şöyle; bir kadının adaletin yerini bulmaması üzerine kendi adaletini sağlamasından hapishaneye girmesini ve burada yaşadıklarını konu alıyor. O avlu içerisinde birçok kadın farklı hayatlar gazetelere yansıyaman ama mutsuzluğun acının harmanlandığı bir yer.

Avlu dizisi işte dramın en dibine vurup seyirciyi ağlatarak reyting kazanmaya çalışacak. İlk bölümden itibaren RTÜK’ün de dikkatini çekeceğini düşünüyoruz. Ya reytingleri yüksek gider cezalara rağmen yayınlanmaya devam eder. Ya da reytingleri düşük olur bu yüzden de erken final yapar.

Hafta hafta reytinglerini paylaşmaya devam edeceğiz. Avlu dizisi sizce izlenir mi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Avlu Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi Mi Tuttu Mu İzleyici Yorumları

6 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here