Ana sayfa Dizi Yorumları Avlu Dizisi Ne Zaman Kaçıncı Bölüm Bitecek Final mi Sezon Finali mi...

Avlu Dizisi Ne Zaman Kaçıncı Bölüm Bitecek Final mi Sezon Finali mi Yapacak?

4.465 izlendi
5

Star tv ekranlarında perşembe akşamlarına damga vuran Avlu dizisi ne zaman bitecek kaçıncı bölümde final yapacağı belli mi ne zaman biter gibi sorular elbette çok soruluyor ve bizde tüm bu Avlu dizisi sorularına yanıt vermek için sizlere buradan yazmayı ve dizi hakkındaki detayları paylaşmayı uygun gördük.

Avlu Dizisi Ne Zaman Bitecek Kaçıncı Bölümde Sona Erecek: Bu konuda izleyici çok sevip tuttuğu için Avlu dizisi reytinglerde oldukça iyi devam ediyor. Bizim Hikaye dizisinden sonra 2. sıradaki yerini sağlamlaştıran Avlu dizisi 5.82 oranında aldığı Total reyting ile Bizim Hikaye dizisini zorlamaya başladı adeta. Dizi biraz daha zorlarsa ilk sıraya yerleşecek gibi görünüyor. Peki Dizi Kaçıncı bölümde bitecek? Dizi normalde 39 bölümden oluşacak.

Yani Avlu Dizisi bu sezon ramazan bayramı öncesinde sezon finali yapıp daha sonra da yaz tatiline girecek ve yaklaşık 3 aylık aradan sonra yeni sezonuyla kaldığı yerden aynı günde aynı saatte izleyicisi ile buluşacak. Peki 12. bölümde sezon finali yapacak olan Avlu dizisi gelecek sezon boyunca yayınlanmaya devam edecek ve 39. bölüm ile ekrana veda edecek.

Peki Avlu Dizisi Final yapması veya erken finale gitmesi mümkün mü böyle bir ihtimal var mı? Hayır yok arkadaşlar, Avlu dizisinin bu kadar iyi reytingler alırken erken final yapmasını veya final yapıp ekrana veda etmesini beklemek çok saçma olur. Böylesine iyi reyting alabilen bir dizi büyük ihtimal 2018-2019 sezonunda devam ettikten sonra reytingleri düşmezse bir sonraki sezonda kaldığı yerden devam eder, yani Avlu Dizisi 3. sezona bile gidebilir. Tek şart reytingleri iyi olması..

Avlu star tv de oldukça iyi bir başlangıç yaptı ve tutuldu. Bakalım belirlenen 39. bölüm nasıl devam edecek, yeni oyuncular diziye nasıl bir heyecan katacak yeni sezonda Avlu ve diğer star tv dizileri beklenen reytingleri almaya devam edecek mi? Not: Avluya büyük rakip geliyor, Kurtlar vadisi dizisi yeni sezonda 2018-2019 da kanal d ekranlarından yayınlanmaya devam edecekmiş. Bizim Hikaye de olunca Avlu dizisi zorlanmaya başlayabilir, ama uzun vadede reytingler belirler dizilerin geleceğini..

Avlu Dizisi Ne Zaman Kaçıncı Bölüm Bitecek

5 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here