Ana sayfa Dizi Yorumları Atv 8. Gün Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Erken Final Yapar mı?

Atv 8. Gün Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Erken Final Yapar mı?

3.061 izlendi
12

8. gün dizisi kaç bölüm sürecek devam edecek mi etmeyecek mi erken final yapar mı gibi sorular oldukça merak ediliyor. ATV’de yayınlanacak olan 8. gün dizisinin oldukça başarılı bir kadrosu ve uzun sürecek bir senaryosu var. Burcu Biricik’in başrollerinde oynadığı 8. gün dizisi büyük ihtimalle uzun soluklu bir dizi olacak.

Ancak yinede diziler nasıl başlarsa öyle devam ediyor ve eğer ilk bölümlerinde izleyiciye hitap edemezse iyi reyting alamazsa kısa süre sonra erken final yapmak zorunda kalıyor. Yapımcı tarafından hazırlanan senaryoda 8. gün dizisi  29 bölümden oluşuyor. Ancak Türkiye’deki reyting sistemi oldukça karmaşık olduğu için dizinin 29 bölüm sürüp sürmeyeceği şimdiden belirsiz olduğu için belki birkaç bölümde bile erken final yapma ihtimali var.

Burcu Biricik Bir önceki dizisinde Hayat sırlarında oldukça başarılı bir rolde oynamış ve uzun soluklu bir dizi olmuş ve Kanal D ekranlarında uzun süre devam etmişti. Ancak her diziden aynı başarıyı beklemek oldukça zor 8. gün dizisi Atv ekranlarında kısa süre sonra yayınlanmaya başlayacak ve dizinin başlamasından bir müddet sonra sizlere detaylı reyting raporlarını ve dizinin almış olduğu Total ve AB oranlarının sizlerle paylaşacağız.

8. gün dizisi tahmin edildiği üzere 29 30 bölüm sürer mi yoksa çok tutulup sevildiği için daha da uzatılır mı bilmiyoruz ancak bildiğimiz bir gerçek var ki diziler başladıktan bir müddet sonra eğer iyi tutulursa devamında da oldukça iyi reyting almaya başlıyor ve halk tarafından sevilip beğeniliyor. Antalya ve Alanya civarında çekimleri devam eden ve Burcu Biricik in parasailing yaptığı fragman görüntüleri oldukça beğenilen 8. gün dizisi başladıktan hemen sonra sizlere detaylı olarak yazıp analiz edeceğiz.

8. Gün ilk bölümü ile herkesi şaşırttı. Aldığı düşük reyting oranları ile beklenmedik bir düşük reyting ile açılış yaptı. Eğer böyle giderse 8. gün dizisinin ömrü çok uzun olmayacak gibi. İşte ilk hafta aldığı reyting oranları:

Şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar sizde 8. gün dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi Atv de yayınlanacak olan 8. Gün Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Erken Final Yapar mı? sorularına aşağıdan cevap yazabilirsiniz.

12 YORUMLAR

  1. kardeşim kurtlarvadisi ve eşkiyadunyayadan sonra ençok izlenen dizi bence yapımcılar sadece gününü tutturamadı bu dizi cumartesi olsa bütün dizilerden daha çok reyting alır bence cumartesiye alın deneyin

  2. çok güzel bir dizi ne olur final girmesin devam etsin.En fazla gününü değiştirin.FİNAL GİRMEESİN

  3. İzlenen en cok filimlerin oldugu güne koymuşsun güzel filim günü yanlış filimin reklamıda cok az yapıldı başladıgı gün gördük diger dizler aylar önceden başlıyor şimdide kimsenin izlemiyecegi saate cekildi filim devam etsin dikkat ceksin

  4. Dizinin hic bir sekilde bitmesini istemiyoruz nihayet yeni bir soluk sıradışı konusuyla iste dedik diger diziler hep ayni konulari aldatma kimin eli kimin cebinde lutfen sesimizi duyun ve diziyi sonlandirmayin 8.gun devam etsin

  5. Artık diziler eskisi gibi zevk vermiyor halk bıktı dizi ne kadar iyi olmuştan çok halka soruluyor internet çıktıktan sonra TV izlemi düştü tabiki buda dizilere etkiliyor birde konular aynı ve aynı saatte dizi izlemeye seven biri olarak aynı gece 3dizi oluyor hepsini seviyorum ama izleyemiyorum halkımızda aynı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here